Dzisiaj jest: 28.1.2023, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Spędzaj Czas Kulturalnie: Mikołajki w kinie

Dodano: 2 miesiące temu

Stargardzkie Centrum Kultury zaprasza.

Spędzaj Czas Kulturalnie: Mikołajki w kinie

Wyczekiwane przez wszystkie dzieci MIKOŁAJKI już tuż, tuż... 

A zespół KINA SCK jak co roku przygotował wyjątkową propozycję imprezy kinowej z udziałem Świętego Mikołaja! Wydarzeniu towarzyszyć będzie przepiękna dekoracja, od holu kina po sale kinowe, która pozostawi moc wrażeń w każdym widzu.
Szykujemy tak starannie KINO, żeby przez trzy dni gościć w nim Świętego Mikołaja i wszystkich jego pomocników!
Po seansie Pan Święty Mikołaj we własnej osobie wręczy wszystkim dzieciom ich prezenty.

W tym roku SCN FILARY w porozumieniu z jego pomocnikami i pod bacznym okiem głównego szefa pieczołowicie szykuje wyjątkowe paczki świąteczne, które gorąco polecamy jako upominki dla naszych widzów.
Filmy, które wybraliśmy są NOWOŚCIAMI, więc bez wątpliwości będą miłą niespodzianką dla każdego odwiedzające nas w tych dniach.

Bilet w cenie 15 zł dla grup powyżej 15 osób, opiekunowie uczestniczą w seansie nieodpłatnie.

MIKOŁAJKI w KINIE obchodzimy 05/06/07.12.
Na Sali nr 1 która mieści 394 widzów
w godzinach: 8:00, 11:00, 14:00
Na Sali nr 2 która mieści 80 widzów
w godzinach: 8:30, 11:30, 14:30

FILMY:

"Dziwny świat"- nowa animacja Walt Disney Animation Studios to pełna przygód podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory.
Czy skłócony klan Klanów, rodzina odkrywców i poszukiwaczy przygód, zdoła się dogadać i wypełnić najważniejszą misję swojego życia?
Przepiękna animacja, w której poznamy świat i miejsca, w których nic nie jest takie, jakie mogłoby się początkowo wydawać.

"Wielki Zielony krokodyl domowy"- film animowany, który opowiada o historię rodziny Primmów, która przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle'a – śpiewającego krokodyla, który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę oraz mieszka na strychu ich domu.
Dwójka szybko się zaprzyjaźnia, ale kiedy na Lyle'a czyha zły sąsiad, Primmowie muszą połączyć siły, aby pokazać światu, że nie ma nic złego w wielkim śpiewającym krokodylu o wspaniałej osobowości.

REZERWACJE I WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY
pod nr tel.: 516 166 010 / 504 040 105/ 91 578 32 31
mail: kino@sck.stargard.pl 


STARGARDZKIE CENTRUM KULTURY

Źródło: Stargardzkie Centrum Kultury
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard. Galeria