Dzisiaj jest: 28.1.2023, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Policjanci udaremnili jazdę kolejnemu niebezpiecznemu kierowcy. 43-latek wsiadł za kółko pod wpływem amfetaminy

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Policjanci stargardzkiej komendy zatrzymali 43- letniego kierowcę, który jechał Volvo pod wpływem narkotyków, co potwierdziło wstępne badanie testerem.

Policjanci udaremnili jazdę kolejnemu niebezpiecznemu kierowcy. 43-latek wsiadł za kółko pod wpływem amfetaminy

Policjanci stargardzkiej komendy zatrzymali 43- letniego kierowcę, który jechał Volvo pod wpływem narkotyków, co potwierdziło wstępne badanie testerem. Mundurowi zatrzymali kierowcę oraz zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
 


 

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, patrolując w godzinach wieczornych ulicę Szczecińską w Stargardzie, zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym kierował 43- latek. Kierujący samochodem osobowym m-ki Volvo na widok oznakowanego pojazdu Policji celowo zwalniał prędkość jazdy, aby trzymać się za radiowozem i nie zawiązywać kontaktu z funkcjonariuszami. Mundurowi z uwagi na podejrzane zachowanie się mężczyzny postanowili skontrolować pojazd. Mężczyzna był trzeźwy, ale widząc jego nerwowe zachowanie, nienaturalnie zwężone źrenice policjanci nabrali podejrzeń, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. Przypuszczenia mundurowych okazały się słuszne. Wstępne badanie testem wykazało, że mężczyzna kierował swoim pojazdem pod wpływem amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i dalszą część nocy spędził w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


      KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard. Galeria