Dzisiaj jest: 11.12.2023, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Zima zaskoczyła ligowców

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

W 17. kolejce KIPSTA IV Ligi tylko dwa mecze odbyły się zgodnie z planem.

Zima zaskoczyła ligowców

W 17. kolejce KIPSTA IV Ligi tylko dwa mecze odbyły się zgodnie z planem.

Warunki atmosferyczne storpedowały ostatnią jesienną kolejkę w Zachodniopomorskiej KIPSTA IV Lidze. Zima zaskoczyła ligowców. W sobotę Polski Cukier Kluczevia Stargard w ciekawie zapowiadającym się meczu miał zmierzyć się w Koszalinie z Gwardią.

Kilka godzin przed planowanym rozpoczęciem mecz został jednak odwołany. Sytuacja powtórzyła się w przypadku niedzielnego pojedynku rezerw Błękitnych z MKP Szczecinek, który miał się odbyć w Stargardzie.

Tylko kilka drużyn rozegrało komplet jesiennych spotkań. W 17. kolejce Wieża Postomino zremisowała 1:1 z Hutnikiem Szczecin, a Flota Świnoujście wygrała 5:0 z Gavią Choszczno. Flota z 48 punktami prowadzi w tabeli, a na drugim miejscu z 40 "oczkami" jest Polski Cukier Kluczevia. Błękitni II zdobyli 24 punkty i zajmują siódme miejsce.

Nowe terminy meczów stargardzkich drużyn nie zostały jeszcze wyznaczone. Czy to koniec grania w 2022 roku? Teoretycznie nie, bo na kolejny weekend jest zaplanowana V runda Pucharu Polski na szczeblu ZZPN.

Polski Cukier Kluczevia ma się zmierzyć z Gavią Choszczno (sobota 26 listopada godz. 11:00). Również wyjazdowy mecz mają zaplanowany Błękitni II (niedziela 27 listopada godz. 12:00). Ich rywalem będzie inny IV-ligowiec, Wybrzeże Rewalskie Rewal.

 


 

Materiał sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jarmark Świąteczny pod Szczęśliwą Gwiazdą. Galeria