Dzisiaj jest: 10.12.2022, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Poszukiwany 6 listami gończymi i 2 nakazami doprowadzenia 36-latek zatrzymany przez stargardzkich policjantów

Dodano: 2 miesiące temu

36- latek ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości od 2018 roku zatrzymany.

Poszukiwany 6 listami gończymi i 2 nakazami doprowadzenia 36-latek zatrzymany przez stargardzkich policjantów

Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób stargardzkiej komendy na terenie naszego powiatu zatrzymali 36-letniego stargardzianina, który poszukiwany był 6 listami gończymi, 2 nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd i 3 zarządzeniami ustalenia miejsca pobytu wydanymi przez prokuraturę. Łącznie do odbycia ma karę 4 lat pozbawienia wolności.
 

36- latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2018 roku. Poszukiwany był m.in. za przestępstwo kierowania gróźb karalnych wobec innej osoby. Stargardzcy kryminalni ustalili miejsce jego pobytu, a następnie zatrzymali. Mężczyzna trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 4 lata.
Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych:
poszukiwani.policja.pl.

 

Lista osób poszukiwanych z powiatu stargardzkiego znajduje się także na naszej stronie poszukiwania.stargard@sc.policja.gov.pl
 

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych należy skontaktować się telefonicznie pod podane numery +48 47 78 29 511, +48 47 78 29 585. Osobom przekazującym informacje gwarantujemy anonimowość.

  KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Parada Mikołajów. Galeria