Dzisiaj jest: 3.3.2024, imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana

MŁODZI NA START

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

2 października w ramach Stargardzkiej Sceny Młodych będziemy mieli okazję poznać kolejnych młodych i zdolnych stargardzkich artystów.

MŁODZI NA START

2 października w ramach Stargardzkiej Sceny Młodych będziemy mieli okazję poznać kolejnych młodych i zdolnych stargardzkich artystów. Tegoroczną edycję zainaugurują Patrycja Kucharzyk i Amelia Anders. 

Patrycja Kucharzyk jest uczennicą stargardzkiego „starego ogólniaka”. Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Śpiewa z zespołami Dzikie Wino i Layla w MDK. „Muzyka to fundament życia każdego człowieka” – tak brzmi jej motto. Oprócz muzyki interesuje się modą, sztuką i podróżami.

Amelia Anders jest malarką. Jej twórczość opiera się na nowoczesnej formie postrzegania świata. Malarstwem interesuje się od zawsze. Kocha kinematografię, co pozwala jej tworzyć impresje nawiązujące do legendarnej polskiej szkoły plakatu.  „Przenoszę na płótno emocje towarzyszące mi przy oglądaniu filmu, zachwyca mnie gra aktorska i sposób wyrażania emocji”- mówi.


Stargardzka Scena Młodych zaprasza w niedzielę, 2 października na Małą Scenę SCK. O 17.00 będzie można poznać twórczość młodych, utalentowanych dziewcząt ze Stargardu - Patrycja Kucharzyk & Amelia Anders. Wstęp wolny. 

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja