Dzisiaj jest: 29.5.2023, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Radiowóz na placu zabaw

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Nowość dla najmłodszych stargardzian.

Radiowóz na placu zabaw

Nowość dla najmłodszych stargardzian. Na placu zabaw przy ul. Armii Krajowej pojawił się wóz policyjny. Maluchy korzystają z zestawu ze zjeżdżalnią, rurą strażacką i drabinkami. Nowe urządzenie to zwycięski projekt ubiegłorocznego Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego.
 


 

Wóz przyciąga uwagę charakterystycznym niebieskim kolorem i napisem. Uważni mali obserwatorzy na pewno zauważą jeszcze kilka elementów, które upodabniają go do prawdziwego policyjnego pojazdu. Całość jest wykonana z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i intensywną zabawę. Wartość urządzenia to prawie 30 000 zł.
 


 

Plac zabaw na os. Pyrzyckim jest regularnie rozbudowywany. Pojawiają się tam kolejne urządzenia, z których korzystają dzieci w różnym wieku. W 2021 r. zamontowano nowe sprzęty – m.in. stół do gry w piłkarzyki i utworzono tzw. zielone miejsca wypoczynku. Wszystko uzupełniły chodniki z kostki i ogrodzenie.
 

Zdjęcia: UM w Stargardzie

                Urząd Miejski w Stargardzie

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
XXVIII Wojewódzkie Igrzyska Lekkoatletyczne Osób Niepełnosprawnych - Stargard. Fotorelacja