Dzisiaj jest: 6.10.2022, imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Poszukiwany 5 listami gończymi zatrzymany przez stargardzkich policjantów na terenie Świnoujścia

Dodano: 3 tygodnie temu Autor:

Dobre rozpoznanie i policyjna czujność przynosi pozytywne efekty.

Poszukiwany 5 listami gończymi zatrzymany przez stargardzkich policjantów na terenie Świnoujścia

Dobre rozpoznanie i policyjna czujność przynosi pozytywne efekty. Właśnie dzięki tym staraniom policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób stargardzkiej komendy na terenie Świnoujścia zatrzymali mieszkańca Stargardu, który poszukiwany był 5 listami gończymi wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary 6 lat pozbawienia wolności za przestępstwa, których się dopuścił.
 

Do stargardzkich policjantów każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Celem funkcjonariuszy jest ustalenie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymanie. Powód ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości może być tylko jeden, chęć uniknięcia kary i pozostania, jak najdłużej na wolności. Nie udało się to jednak 29 latkowi, który został zatrzymany przez stargardzkich kryminalnych.
 

Szereg czynności operacyjnych pozwoliło funkcjonariuszom ustalić aktualne miejsce pobytu poszukiwanego stargardzianina. Dobre rozpoznanie doprowadziło do jego zatrzymania w miejscowości Świnoujście. Mężczyzna od 2017 roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany był na podstawie 5 listów gończych i nakazu doprowadzenia. 29- latek trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 6 lat.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Photos by Paweł Zdziech