Dzisiaj jest: 30.11.2022, imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Są pieniądze na sport w ekonomiku. [AUDIO]

Dodano: 4 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

30 000 zł - taką sumą władze wojewódzkie wsparły modernizację sali sportowej i boiska w Zespole Szkół nr 2 w Stargardzie.

Są pieniądze na sport w ekonomiku. [AUDIO]

30 000 zł - taką sumą władze wojewódzkie wsparły modernizację sali sportowej i boiska w Zespole Szkół nr 2 w Stargardzie. Umowę dotyczącą finansowania podpisali przedstawiciele stargardzkiego Starostwa i reprezentanci Urzędu Marszałkowskiego. Na jej podstawie powiat otrzyma środki finansowe w wysokości 50% wartości rozbudowy obiektów sportowych w ekonomiku. Na co konkretnie przeznaczone będą pieniądze mówi Marcin Przepióra - dyrektor szkoły.

Wartość całej inwestycji w ZS nr 2 szacuje się na 60 000 zł. Połowa tej kwoty będzie przeznaczona na modernizację boiska sportowego.
 Oprócz naszego miasta, dotacje na remonty infrastruktury sportowej otrzymają również gminy: Dobrzany, Kobylanka i Marianowo.  W sumie samorządy zachodniopomorskie otrzymają w tym roku 2 mln złotych z Urzędu Marszałkowskiego na remonty obiektów sportowych. 

Źródło foto z podpisania umowy: profil Fb Starostwo Powiatowe

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
30 lat Koła PSONI w Stargardzie. Fotorelacja