Dzisiaj jest: 6.10.2022, imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Poszukiwani i nietrzeźwi kierujący zatrzymani przez stargardzkich policjantów

Dodano: 3 miesiące temu

Kolejne zatrzymania poszukiwanych i nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Poszukiwani i nietrzeźwi kierujący zatrzymani przez stargardzkich policjantów

Od poniedziałku do dzisiejszego poranka stargardzcy policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych do odbycia kary oraz 5 nietrzeźwych kierujących, z których jeden kierując pojazdem w stanie nietrzeźwości  dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. 

Dobre rozpoznanie i policyjna czujność przyniosła pozytywne efekty. Właśnie dzięki tym staraniom stargardzcy policjanci od poniedziałku do dzisiejszego poranka zatrzymali 6 poszukiwanych mężczyzn. Wszyscy od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. W ręce mundurowych wpadło również 5 nietrzeźwych kierujących, którzy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą  przed sądem. Dodatkowo jeden z nich kierował pojazdem nie mając do tego uprawnień.

Jednym z zatrzymanych poszukiwanych był 37 – latek, który poszukiwany był przez stargardzki sąd celem doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego i odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności  za przestępstwa narkotykowe. Drugi zatrzymany poszukiwany to 48- latek, który doprowadzony został do zakładu celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo zniszczenia, uszkodzenia cudzej rzeczy.  

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronie internetowej stargardzkiej Policji. Apelujemy do osób, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu osób poszukiwanych za przestępstwa kryminalne o przekazanie informacji do KPP w Stargardzie mailowo na adres; poszukiwania.stargard@sc.policja.gov.pl, lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 47 78 29 511, +48 47 78 29 585

                         KPP w Stargardzie

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Photos by Paweł Zdziech