Dzisiaj jest: 25.9.2022, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

„ELVIS” - król rock and rolla powraca na duży ekran!

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego lata już w najbliższy piątek zadebiutuje we wszystkich kinach Helios!

„ELVIS” - król rock and rolla powraca na duży ekran!

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego lata już w najbliższy piątek zadebiutuje we wszystkich kinach Helios! Buzz Luhrmann twórca, nominowany do Oscara® wizjoner, zaprasza na swoje kolejne dzieło zrealizowane z niebywałym rozmachem. W tytułowej roli będzie można podziwiać Austina Butlera, któremu partnerować będzie zdobywca Oscara® - Tom Hanks. Roztańczony i rozśpiewany dramat muzyczny „Elvis” w kinach Helios od 24 czerwca!

Historia Elvisa Presleya (w tej roli znakomity Austin Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Tom Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza. W tle wielka historia - ewoluujący krajobraz kulturowy i koniec amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest także jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, jego wielka miłość - Priscilla Presley.

Najnowsza produkcja Warner Bros. z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym. Trudno sobie wyobrazić za kamerą kogoś innego niż Baz Luhrmann, reżyser kręcący filmy z wielkim rozmachem i wszechobecnym błyskiem! Na liście hitów znalazły się bowiem między innymi: „Moulin Rouge”, „Wielki Gatsby” czy „Australia”. Natomiast Austin Butler jest wręcz stworzony do roli Elvisa, którą z pewnością docenią fani jedynego w swoim rodzaju króla rock and rolla, jak i krytycy na całym świecie.


Przed widzami największe muzyczne widowisko tego lata! Już w najbliższy piątek, 24 czerwca kina sieci Helios zaproszą swoich widzów na premierowe seanse dramatu biograficznego „Elvis”! Bilety na premierowe seanse dostępne są w kasach kin w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl/elvis oraz w nowej aplikacji mobilnej. Szykuje się niezapomniana podróż w czasie… Tej porywającej, kolorowej produkcji absolutnie nie można przegapić!

 

Materiał sponsorowany

Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
W drodze po medal. Fotorelacja cz.2