Dzisiaj jest: 28.6.2022, imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Jechał 107 km/h w obszarze zabudowanym, stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Dodano: 2 tygodnie temu

Kierujący oplem 41 - letni mieszkaniec naszego powiatu stracił prawo jazdy na trzy miesiące za niedostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów.

Jechał 107 km/h w obszarze zabudowanym, stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Kierujący oplem 41 - letni mieszkaniec naszego powiatu stracił prawo jazdy na trzy miesiące za niedostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów. Mężczyzna przekroczył dozwoloną  prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km/h.
 

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci stargardzkiej drogówki w miejscowości Stara Dąbrowa zatrzymali  kierującego oplem, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 107 km/h. Mężczyźnie w związku z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie 41- latek został ukarany mandatem w wysokości 1500,- złotych. Otrzymał również 10 punktów karnych. 

Prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących w ostatnich latach. Pomimo wielu akcji, apeli uświadamiania, że wysoka prędkość zwiększa prawdopodobieństwo udziału w wypadku drogowym, to na naszych drogach nie brakuje amatorów szybkiej jazdy. 

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rok szkolny 2021/2022 za nami. FOTORELACJA