Dzisiaj jest: 18.8.2022, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

mObywatel pozwoli uniknąć kar za nieopłacone OC!

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

mObywatel wzbogaca się o nowe funkcje.

mObywatel pozwoli uniknąć kar za nieopłacone OC!

Aplikacja mObywatel nieustannie się rozwija. W procedowanym obecnie projekcie ustawy dokumenty wyświetlanie w postaci elektronicznej mają zostać zrównane z ich papierowymi wersjami.
Nie oznacza to oczywiście, że elektroniczna wersja dowodu rejestracyjnego będzie uznawana na całym świecie, ale już w Polsce jak najbardziej!


Oprócz dodania nowych funkcjonalności takich jak choćby legitymacja emeryta czy lokalne karty mieszkańca platforma ma oferować także powiadomienia push, które przypomną między innymi o nieopłaconej polisie OC. Jest to ważne,  gdyż za przerwę w ubezpieczeniu należy liczyć się z karą od 1200 zł wzwyż.

Wszystko wskazuje na to, że prężny rozwój aplikacji mObywatel krok po kroku doprowadzi do wzrostu poziomu cyfryzacji w administracji publicznej. Jeśli proponowane rozwiązania będą tak intuicyjne jak dotychczas, to obywatele będą mogli liczyć na szybsze i wygodniejsze załatwianie swoich spraw urzędowych.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Święto Wojska Polskiego. Fotorelacja