Dzisiaj jest: 28.6.2022, imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez stargardzkich policjantów na terenie Warszawy

Dodano: 3 tygodnie temu

Mieszkaniec Stargardu poszukiwany przez Policję zatrzymany w stolicy.

Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez stargardzkich policjantów na terenie Warszawy

Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób stargardzkiej komendy na terenie  Warszawy zatrzymali mieszkańca Stargardu, który poszukiwany był listem gończym przez Sąd Okręgowy w Szczecinie celem odbycia kary 5 lat pozbawienia wolności za oszustwo.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2019 roku. Poszukiwany był  za przestępstwo oszustwa. Stargardzcy policjanci ustalili miejsce jego pobytu, a następnie zatrzymali.
  
Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl.
Lista osób poszukiwanych powiatu stargardzkiego znajduje się także na naszej stronie poszukiwania.stargard@sc.policja.gov.pl

W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane teleadresowe jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest na bieżąco uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych należy skontaktować się telefonicznie pod podane numery +48 47 78 29 511, +48 47 78 29 585. Osobom przekazującym informacje gwarantujemy anonimowość.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rok szkolny 2021/2022 za nami. FOTORELACJA