Dzisiaj jest: 25.9.2022, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Kino Helios - repertuar [03.06 - 09.06]

Dodano: 4 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Początek czerwca w kinie Helios zachwyci każdego. Będzie można się pośmiać, wystraszyć, a także wzruszyć. Nie czekajcie i rezerwujcie sobie czas na dobre kino.

Kino Helios - repertuar [03.06 - 09.06]

Początek czerwca w kinie Helios zachwyci każdego. Będzie można się pośmiać, wystraszyć, a także wzruszyć. Nie czekajcie i rezerwujcie sobie czas na dobre kino. 

PRZEDPREMIERA [04.06.]

NAKRĘCONY TATA
Sławny komik stand-upowy wchodzi w kryzys wieku średniego. Nie jest już tak popularny i aktywny w dotychczasowym zawodzie jak kiedyś. Postanawia więc zrobić coś, żeby zostać gwiazdą mediów – zaczyna nagrywać filmiki i wrzucać je do sieci. Nie wychodzi mu to jednak najlepiej. Do czasu aż zacznie czytać Biblię, a jego rodzina zacznie się nawracać.


PREMIERY:

FOKI kontra REKINY
Animowana komedia dla całej rodziny. Dajcie się zabrać w podwodną przygodę, gdzie pomiędzy fokami a rekinami dochodzi o walki o terytorium oraz pożywienie. Foki, które do tej pory żyły spokojnie i dostatnie muszą zawalczyć o swoje – rekiny na dobre rozgościły się w ich sąsiedztwie i zjadają wszystko i niewiele zostawiają dla innych. Jak zakończy się ta historia? Przekonajcie się sami.

MEN
Wdowa po tragicznie zmarłym mężu postanawia wyjechać na wakacje, żeby pozbierać myśli i spróbować oderwać się od męczących ją wspomnień. Wybiera się do pięknej angielskiej posiadłości. Niestety nie jest jej dane spokojnie odpocząć. Ktoś lub coś prześladuje kobietę sprawiając, że jej wyjazd staje się prawdziwym koszmarem.

Ponadto na dużym ekranie nadal możecie zobaczyć takie filmy jak: TOP GUN: MAVERICK, PAN WILK  i SPÓŁKA. Bad Guys, DETEKTYW BRUNO, DOGTANIAN. Psi Muszkieter, DOKTOR STRANGE w multiwersum obłędu, FUCKING BORHOLM, KSIĄŻĘ, IGRZYSTKA ZWIERZAKÓW.


PROJEKTY SPECJALNE

KINO KONESERA [06.06. g. 18.00]

TRZY PIĘTRA
Historia wielowątkowa ukazująca problemy trzech rodzin mieszkających w jednej kamienicy. Wszystko zmienia się gdy w rodzinie surowego sędziego dochodzi do pewnej tragedii, która zmienia rodzinne losy. Dodatkowo pojawia się kolejne dramatyczne wydarzenie tym razem z udziałem ich sąsiada – starszego pana. W całej tej historii dostrzegamy także młodą kobietę, która czuje się bardzo samotna przez częstą nieobecność męża. Doskonały scenariusz Nanni Moretti'ego sprawia że będzie do doskonały film dotykający emocji a do tego poruszający i dający do myślenia.

KULTURA DOSTĘPNA [09.06. g. 13.00, g. 18.00]

8 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH
Czy po pięciu latach grupka przyjaciół będzie bardziej dorosła? Pełna szalonych zwrotów akcji komedia o przyjaźni oraz o trudach życia. Wielkim atutem tego film jest jego obsada – Maciej Zakościelny, Alicja Bachleda – Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Piotr Głowacki, Leszek Lichota.

Cały repertuar Helios w Outlet Park Szczecin: TUTAJ
Nie zapomnijcie, że im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Cennik: TUTAJ
Kino Helios zaprasza na swoje strony: Szczecin Helios Outlet Park oraz Szczecin Helios CHR Kupiec.

 

Materiał sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
W drodze po medal. Fotorelacja cz.2