Dzisiaj jest: 18.8.2022, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Wyjątkowy festiwal, wyjątkowi goście. AKTUALIZACJA

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Młodzieżowy Dom Kultury poinformował o zmianie miejsca koncertu finałowego.

Wyjątkowy festiwal, wyjątkowi goście. AKTUALIZACJA
Szanowni Państwo!
Ze względu na przewidywane prognozowane złe warunku atmosferyczne, sobotni finał 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Dozwolone do lat 19" | Stargard 2022 i recital Mietka Szcześniaka planowany w Teatrze Letnim został przeniesiony na dużą scenę Stargardzkiego Centrum Kultury (Piłsudskiego 105). Wstęp wolny!

 

W imieniu Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie
serdecznie zapraszam w sobotę, 28 maja 2022 roku o godz. 19:00
na koncert finałowy na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury.
Festiwal oraz koncert odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Stargard.

Organizator wydarzenia.

Nasz portal tak pisał o wydarzeniu kilka dni temu:

 

Mietek Szcześniak i Maya Koterba - to gwiazdy zbliżającego się festiwalu piosenki „Dozwolone do lat 19”.

Jubileuszowa, 20. edycja będzie pełna niespodzianek - tak obiecują  organizatorzy, czyli przedstawiciele stargardzkiego Młodzieżowego Domu Kultury.

„Tegoroczna edycja konkursu będzie wyjątkowa i niepowtarzalna” - mówi Małgorzat Flas z MDK. ”Przede wszystkim przenosimy koncert finałowy do Teatru Letniego. Chcemy, żeby wszyscy Stargardzianie mogli posłuchać naszych wyjątkowych artystów. W Parku Chrobrego (obecnie na scenie SCK) wystąpią najlepsi z najlepszych, a Mietek Szcześniak specjalnie na tę okazję przygotował kilka wyjątkowych utworów” - podkreśla dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury. 

Jak co roku do naszego miasta zawitają modzie artyści z całej Polski. Spośród solistów, duetów i zespołów, jury wybierze najlepszych. To właśnie oni wystąpią  na scenie Teatru Letniego obok tegorocznych gwiazd. Dodatkową atrakcją dla uczestników tegorocznego festiwalu będą warsztaty wokalne, które w sobotę rano poprowadzą członkowie jury.

Finałowy koncert odbędzie się w sobotę, 28 maja o 19.00. Wstęp na koncerty jest bezpłatny. Imprezie patronuje Prezydenta Miasta Stargard.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Święto Wojska Polskiego. Fotorelacja