Dzisiaj jest: 18.8.2022, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Wyjątkowy festiwal, wyjątkowi goście

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Mietek Szcześniak i Maya Koterba - to gwiazdy zbliżającego się festiwalu piosenki „Dozwolone do lat 19”.

Wyjątkowy festiwal, wyjątkowi goście

Mietek Szcześniak i Maya Koterba - to gwiazdy zbliżającego się festiwalu piosenki „Dozwolone do lat 19”. 

Jubileuszowa, 20. edycja będzie pełna niespodzianek - tak obiecują  organizatorzy, czyli przedstawiciele stargardzkiego Młodzieżowego Domu Kultury.


„Tegoroczna edycja konkursu będzie wyjątkowa i niepowtarzalna” - mówi Małgorzat Flas z MDK. ”Przede wszystkim przenosimy koncert finałowy do Teatru Letniego. Chcemy, żeby wszyscy Stargardzianie mogli posłuchać naszych wyjątkowych artystów. W Parku Chrobrego wystąpią najlepsi z najlepszych, a Mietek Szcześniak specjalnie na tę okazję przygotował kilka wyjątkowych utworów” - podkreśla dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury. 

Jak co roku do naszego miasta zawitają modzie artyści z całej Polski. Spośród solistów, duetów i zespołów, jury wybierze najlepszych. To właśnie oni wystąpią  na scenie Teatru Letniego obok tegorocznych gwiazd. Dodatkową atrakcją dla uczestników tegorocznego festiwalu będą warsztaty wokalne, które w sobotę rano poprowadzą członkowie jury.


Finałowy koncert odbędzie się w sobotę, 28 maja o 19.00. Wstęp na koncerty jest bezpłatny. Imprezie patronuje Prezydenta Miasta Stargard.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Święto Wojska Polskiego. Fotorelacja