Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Kino Helios - repertuar [13.05 - 19.05]

Dodano: 2 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

Najbliższy tydzień w kinie Helios zapowiada się bardzo ciekawie. Dwa maratony filmowe, świetne filmy dla całej rodziny, a także premiera znakomitego horroru.

Kino Helios - repertuar [13.05 - 19.05]

Najbliższy tydzień w kinie Helios zapowiada się bardzo ciekawie. Dwa maratony filmowe, świetne filmy dla całej rodziny, a także premiera znakomitego horroru. Jeśli nie macie planów na najbliższe dni, koniecznie zajrzyjcie do repertuaru.

PREMIERY:

PODPALACZKA
To najnowsza adaptacja światowego bestselera Stephena Kinga „Podpalaczka”. Historia małej dziewczynki obdarzonej bardzo rzadkim i niebezpiecznym darem – potrafi zaprószyć ogień. Jej rodzice starają się, żeby mogła w miarę normalnie żyć. Niestety muszą uciekać przed agencją federalną, która dar dziewczynki chcą wykorzystać jako broń masowego rażenia. Na ich trop trafia agent, jednak nie wie, że dziecko ma całkiem inny plan.

Ponadto na dużym ekranie nadal można zobaczyć takie filmy jak: DOKTOR STRANGE w multiwersum obłędu, FUCKING BORNHOLM, IGRZYSKA ZWIERZAKÓW,  DOWNTON ABBY: Nowa epoka,  SONIC 2. Szybki jak błyskawica. WIKING, Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dambledore'a.


PROJEKTY SPECJALNE:

PODWÓJNY MARATON STRACHU [13.05. g. 23.00]

Już niebawem na dużym ekranie coś dla fanów strachu. Kino Helios przygotowało dwa  maratony strasznych filmów. Co wybierzecie dla siebie?

PODWÓJNY MARATON STRACHU: Zestaw strasznie śmieszny.
- SPREE
- STUDIO 666
- WILKOŁAKI SĄ WŚRÓD NAS
- PSYCHO GOREMAN

PODWÓJNY MARATON STRACHU: Zestaw straszny.
- ROOM 203
- X
- POZA SEZONEM
- THE HOLLOW CHILD

KINO KONESERA [16.05. g. 18.00]

OCZY TAMMY FAYE
Film opowiadający losy ewangeliki Tamy Faye Baker i jej męża Jima Bakkera. To historia ich sukcesów i niepowodzeń, których doświadczyli, zakładając największą medialną religijną sieć oraz chrześcijański park rozrywki. Niestety jej problemy finansowe, a także intrygi doprowadziły do upadku imperium.

KULTURA DOSTĘPNA [19.05. g. 13.00 i g. 18.00]

BIAŁY POTOK.
Polska komedia pomyłek. Zakręcona historia na pozór zwykłej sąsiedzkiej znajomości. Po jednej stronie płotu rodzina z poukładanym, statecznym życiem. Drugie małżeństwo z problemami finansowymi. Wszystko się odmienia, gdy na jaw wychodzi, że coś więcej łączy Kasię i jej sąsiada.
Na ekranie zobaczymy Marcina Dorocińskiego, Agnieszkę Dulębe- Kasze, Julie Wyszyńską, Dobromira Dymeckiego.


HELIOS NA SCENIE [20.05, 21.05, 22.05 -  g. 19.00]

JUJUTSU KAISEN: 0.
Jako dziecko Rika Orimoto ginie w wypadku drogowym na oczach bliskiego przyjaciela Yuty Okkotsu. „To obietnica. Gdy dorośniemy, pobierzemy się”. Rika staje się zjawą, a Okkotsu, cierpiąc z powodu jej klątwy, pragnie własnej śmierci. Nie może się pogodzić z tą stratą do czasu aż poznaje przyjacół z klasy Riki. Między czasie użytkownik klątw szykuje coś złego, na co nie chce się zgodzić Okkotsu. Czy uda mu się pokonać nadchodzące zło i ściągnąć klątwę?

FILMOWE PORANKI [22.05. g. 10.30]

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, cz. 2
Tym razem coś dla fanów animowanych superbohaterów. Doskonale znane przygody dwóch nastolatków ratujących świat przed złem – Biedronka i Czarny Kot.


Cały repertuar Helios w Outlet Park Szczecin: TUTAJ
Nie zapomnijcie, że im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Cennik: TUTAJ
Kino Helios zaprasza na swoje strony: Szczecin Helios Outlet Park oraz Szczecin Helios CHR Kupiec.

 

Materiał sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2022 cz.1. Galeria