Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

FESTYN UŚMIECHU DLA DZIECI Z UKRAINY. [VIDEO]

Dodano: 3 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

Dzień 7.05.2022r. to dla większości jeden z wielu zwykłych dni, jednak nie dla wszystkich.

FESTYN UŚMIECHU DLA DZIECI Z UKRAINY. [VIDEO]

Bowiem tego dnia w Stargardzie, na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 odbył się Festyn Uśmiechu, w którym udział wzięło ok. 300 osób, w tym uczniowie SP 7 oraz nasi mali goście z Ukrainy wraz z rodzicami. Na festynie na wszystkich czekała moc atrakcji, muzyka wraz z zabawami ruchowymi, konkursy z nagrodami, przepyszne jedzenie i słodkości, warsztaty z plecenia makramy, warkoczyki, tatuaże oraz malowanie buzi, dmuchane zamki, strefa sportowa, wóz strażacki, przejażdżki motocyklami i amerykańskim wozem policyjnym, a także fotobudka i chodzące maskotki, z którymi można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Zabawom nie było końca, a dzieci mogły choć na chwilę zapomnieć o tym co przeżyły i co dzieje się w ich kraju. To wydarzenie miało na celu podarowanie dzieciom uśmiechu oraz chwili wytchnienia w ciężkiej sytuacji. Oczywiście nic by się nie udało gdyby nie wspaniali ludzie, wolontariusze oraz firmy, które przyczyniły się do organizacji tego przedsięwzięcia, za co bardzo serdecznie dziękujemy każdemu z osobna. Mamy nadzieję, że uczestnicy będą długo i miło wspominać to wydarzenie.

Zapraszamy do obejrzenia video z wydarzenia:

 


Galeria zdjęć: TUTAJ

Solidarni z Narodem Ukraińskim
POMAGAMY 
BO WARTO  BO TRZEBA 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2022 cz.1. Galeria