Dzisiaj jest: 4.10.2023, imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii

Będą świetne wakacje

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Przerwa po roku szkolnym zbliża się dużymi krokami.

Będą świetne wakacje

Młodzi stargardzianie mają wiele możliwości letniego wypoczynku w mieście. Jedną z najbardziej lubianych form aktywności są półkolonie. Miasto dofinansuje organizację zajęć przez harcerzy z Hufca Stargard i Stowarzyszenie „Potrzebny Dom”. To łącznie ponad 170 000 zł na półkolonie od 2022 r. do 2024 r.
 

Zajęcia będą odbywały się podczas wakacji. Młodzi ludzie kolejny raz ciekawie spędzą czas z rówieśnikami pod okiem doświadczonych opiekunów. Odwiedzą m.in. Stargardzkie Centrum Nauki FILARY, Muzeum Archeologiczno-Historyczne i Książnicę Stargardzką. Pobawią się na świeżym powietrzu i wezmą udział w zajęciach plastycznych. Jak zwykle w planach są również wycieczki po okolicy.
 

W Stargardzie w wakacje zawsze dużo się dzieje. Aktywności dla dzieci organizuje także Młodzieżowy Dom Kultury i Stargardzkie Centrum Kultury. Z indywidualnych zajęć można też skorzystać w MAH i w Książnicy. Młodzi ludzie co roku przekonują się, że latem w mieście nie ma nudy. Oferta jest szeroka, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegółowe informacje na temat wszystkich aktywności powinny pojawić się już za kilka tygodni.
 

Zdjęcie: FB/MDK/archiwum

            URZĄD MIASTA W STARGARDZIE

Autor foto: Anna Wardal

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Piknik Naukowy Szlakiem Gryfików. Fotorelacja