Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Pomagamy Filipowi

Dodano: 3 tygodnie temu
Redakcja poleca!

Przez cały maj i czerwiec zysk z plastikowych nakrętek wrzucanych do serca przed Urzędem Miejskim (ul. S. Czarnieckiego 17) wesprze terapię małego Filipa.

Pomagamy Filipowi

Chłopiec ma zdiagnozowany autyzm wczesnodziecięcy. Wizyty u specjalistów i dodatkowe zajęcia są bardzo kosztowne, dlatego rodzice Filipa liczą na pomoc stargardzian.
 

Chłopiec ma 7 lat. Został zdiagnozowany w 2018 r. i od tego czasu korzysta z pomocy wykwalifikowanych pedagogów. Najlepsze efekty przynosi terapia integracji sensorycznej, która jednak jest kosztowna. Rozwój psychoruchowy Filipa poprawia się, ale chłopiec potrzebuje regularnych, częstych zajęć. Można go wesprzeć w bardzo prosty sposób. Wystarczy wrzucić plastikowe zakrętki do serca stojącego przed głównym wejściem do Urzędu Miejskiego. Pieniądze pozyskane z ich sprzedaży pozwolą na kontynuowanie terapii Filipa.
 

Akcja MIEJskie SERCE trwa. Każdy, kto chce otrzymać nakrętki, może wypełnić formularz – szczegóły tutaj. Z takiej formy pomocy korzystają osoby, które potrzebują pieniędzy na leczenie, zakup sprzętu rehabilitacyjnego i wydatki związane z niepełnosprawnością – swoją lub dziecka czy innego członka rodziny.
 


Najedź kursorem na grafikę, kliknij i powiększ
 

             URZĄD MIASTA W STARGARDZIE

Autor foto: Anna Wardal

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2022 cz.1. Galeria