Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Kino Helios - repertuar [21.01 - 27.01]

Dodano: 4 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Komu przeszkadza szarobura pogoda, a do tego brak światła niech czym prędzej rezerwuje sobie czas i pędzi do kina Helios, bo na dużym ekranie będzie sporo dobrych emocji.

Kino Helios - repertuar [21.01 - 27.01]

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem.

PREMIERY:

SING 2.
Druga część doskonale znanej animacji Sing – nominowanej aż 11 razy do nagród m.in. do Złotych Globów. Bajka o tym, że warto spełniać swoje marzenia. Tym razem właściciel teatru – miś koala Buster Moon postanawia przygotować wielkie show z udziałem legendarnej gwiazdy rocka – lwem Clayem. Czeka ich wielka przygoda, a to wszystko w rytm dobrze znanych hitów muzycznych.

GIEREK.
Kulisy życia pierwszego sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka, a to wszystko z przełomową historią Polski w tle. Świetna obsada aktorska – Michał Kotarski, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz. To wszystko zapowiada bardzo ciekawy film, który warto zobaczyć.

Ponadto nadal można obejrzeć takie filmy jak: CLIFFORD. Wielki czerwony pies, O CZYM DZISIAJ MARZĄ ZWIERZĘTA, 355, KONIEC ŚWIATA czyli KOGIEL MOGEL 4, LICORICE PIZZA, MATRIX Zmartwychwstania, SPIDER-MAN. Bez drogi do domu. 


PROJEKTY SPECJALNE

KINO KONESERA [24.01. g. 18.01]

SZEF ROKU.
Hiszpańska komedia, która doczekała się aż 23 nominacji m.in. za najlepszą rolę pierwszoplanową. Do czego można się posunąć, żeby otrzymać wymarzoną nagrodę dla najlepszego biznesu? Nawet do namieszenia w życiu prywatnym swoich pracowników, ale to wszystko w „dobrej wierze”.  Przyjdzie mu się też zmierzyć z szukającym zemsty pracownikiem i zakochaną stażystką. 

KINO KOBIET [26.01. g. 18.00]

8 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH.
Czy po pięciu latach grupka przyjaciół będzie bardziej dorosła? Pełna szalonych zwrotów akcji komedia o przyjaźni oraz o trudach życia. Wielkim atutem tego film jest jego obsada – Maciej Zakościelny, Alicja Bachleda – Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Piotr Głowacki, Leszek Lichota.

KULTURA DOSTĘPNA [27.01. g. 13.00, g. 18.00]

TEŚCIOWIE.
Zakręcona komedia pełna zwrotów akcji. Po ślubie, który się nie odbył, rozpoczyna się przyjęcie, które w miarę trwania przekształca się w totalną katastrofę. Dwie rodziny o całkiem różnym statucie społecznym, majątku oraz przekonaniach. To od początku nie mogło skończyć się dobrze. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Izabela Kuna, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz oraz Marcin Dorociński.

FILMOWE PORANKI [30.01. g. 10.30]

TOMEK I PRZYJACIELE.
Na dobry początek ferii zimowych warto wybrać się do kina z całą rodziną na filmowy poranek. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć przygody wesołej lokomotywy i jej przyjaciół.
Tradycyjnie przed seansem dla najmłodszych będą Łamigówki Heliosówki.

Cały repertuar Helios w Outlet Park Szczecin: TUTAJ
Nie zapomnijcie, że im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Cennik: TUTAJ
Kino Helios zaprasza na swoje strony: Szczecin Helios Outlet Park oraz Szczecin Helios CHR Kupiec.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2022 cz.1. Galeria