Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Naukowe Urodziny - nowa oferta FILARÓW

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!

Stargardzkie Centrum Nauki FILARY ma za sobą organizację wielu wydarzeń tematycznych, takich jak Halloween, Andrzejki czy Mikołajki.

Naukowe Urodziny - nowa oferta FILARÓW

W ten weekend zaprasza na kolejne wydarzenie specjalne: Dzień Babci i Dziadka, w ramach którego Organizatorzy zachęcają wnuczęta do zabrania swoich seniorów na wspólne zwiedzanie. Od niedawna w jego ofercie widnieje jeszcze jedna pozycja: przyjęcia urodzinowe.

  • O możliwość organizacji urodzin pytano nas jeszcze przed otwarciem mówi Kierownik SCN, Ernest Warych - Wreszcie udało nam się dokładnie ustalić wizję takich wydarzeń i możemy z otwartymi ramionami zaprosić małych solenizantów i ich gości w nasze progi!


W standardowym pakiecie zawiera się zwiedzanie całej wystawy FILARÓW przez 10 uczestników i dwoje opiekunów. W cenie jest wynajem udekorowanej urodzinowo sali ze stołami i krzesłami oraz obecność Edukatora, który będzie towarzyszył grupie w zwiedzaniu. Możliwe jest dokupienie dodatkowych wejściówek, zarówno dla dzieci jak i dla ich rodziców. Ponadto kolejne pakiety wzbogacają wydarzenie o zastawę, poczęstunek, a także warsztaty edukacyjne, dostosowane do wieku gości.

  • Nasza oferta odpowiada na potrzeby różnych rodziców opowiada Anita Kubera, odpowiedzialna za rezerwacje w FILARACH - Ktoś, komu zależy przede wszystkim na dostępie do sali, może wybrać Pakiet Brązowy i pozostałymi sprawami zająć się samodzielnie. Dla rodzica, który nie ma zbyt wiele czasu, najlepszy może być Pakiet Złoty, w ramach którego jedyne, co musi zorganizować, to tort - całą resztą zajmiemy się my. Pierwsze przyjęcia mamy już za sobą i póki co uczestnicy są bardzo zadowoleni!


Co jeszcze pracownicy Stargardzkiego Centrum Nauki planują na najbliższe tygodnie? FILARY wezmą udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, zapraszają na wizyty grupowe w trakcie ferii zimowych, a na luty zapowiadają specjalne wydarzenia z okazji Walentynek i zakończenia Karnawału.Linki:
OFERTA: https://scn-filary.pl/wp-content/uploads/2022/01/SCN_Urodziny_Oferta.pdf
DZIEŃ BABCI I DZIADKA: https://www.facebook.com/events/695069234813052?ref=newsfeed
BROSZURA PROGRAMOWA: https://scn-filary.pl/wp-content/uploads/2022/01/scn-A4-broszura-program-2021-styczen-luty.pdf

Źródło: Stargardzkie Centrum Nauki Filary
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2022 cz.1. Galeria