Dzisiaj jest: 18.8.2022, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Kino Helios - repertuar [14.01 - 20.01]

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Nowy filmowy tydzień w kinie Helios nie zaskoczy nas wieloma premierami.

Kino Helios - repertuar [14.01 - 20.01]

Nie ma jednak czym się martwić – na dużym ekranie nadal będzie można zobaczyć ciekawe propozycje filmowe. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem.

PREMIERY:

O CZYM DZISIAJ MARZĄ ZWIERZĘTA.
Historia dzielnej Maggi – wombata. Zatroskana o swojego przyjaciela wyrusza na jego poszukiwania. Na swojej drodze spotyka małe zwierzątko w kłopocie, któremu pomaga. Tak zaczyna się jej kariera superbohatera. Bajka o pięknym przesłaniu, żeby mieć wiarę w siebie i odwagę do działania.

355
Gdy światu zagraża niebezpieczeństwo, jakiego wcześniej nie znały żadne agencje wywiadowcze, szybko staje się jasne, że w pojedynkę żaden wywiad sobie nie poradzi. Powołana zostaje ściśle tajna międzynarodowa grupa. Agentki o różnych temperamentach, zwykle pracujące w nierzadko wrogich sobie wywiadach teraz muszą zjednać siły, żeby pokonać zagrożenie.

KRZYK
Po ponad dwudziestu latach w Woodsboro pojawia się nowy zabójca. Jedna osoba, znająca dobrze zbrodnie z przeszłości powraca do rodzinnego miasteczka, żeby przyjrzeć się zabójstwom seryjnego mordercy. Czy ten film okaże się hitem? Przekonajcie się sami.

Ponadto na dużym ekranie nadal możemy zobaczyć takie filmy jak: KING'S MAN: Pierwsza misja, CLIFFORD: Wielki czerwony pies, LICORICE PIZZA, MATRIX Zmartwychwstania, SPIDER-MAN. Bez drogi do domu. SING 2 [15.01 i 16.01].


PROJEKTY SPECJALNE

FILMOWE PORANKI [16.01. g. 10.00]
44 KOTY.
Już w najbliższą niedzielę na ekranie kina będzie można zobaczyć kolejne przygody sympatycznych kociaków w lubianym serialu „44 Koty”. Tradycyjnie przed seansem najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach Łamigówki Heliosówki.

KINO KONESERA [17.01. g. 18.00]
NIEFORTUNNY NUMEREK, czyli SZALONE PORNO.
Nagrodzony Złotym Niedźwiedziem oraz czterokrotnie nominowany do innych nagród filmowych. Film pełen przeciwstawnych emocji – błyskotliwy, prowokacyjny, pełen gniewu, a jednocześnie zabawny, przedstawiający historię pewnego nagrania – sekstaśmy nauczycielki oraz jej męża.

KULTURA DOSTĘPNA [20.01 g. 13.00, g. 18.00]
ŚMIERĆ ZYGIELBOJMA
Poruszająca historia żydowskiego działacza politycznego, który w 1943 roku popełnia samobójstwo, chcąc w ten sposób zwrócić uwagę na tragiczne losy jego rodaków oraz problem Holocaustu. Całej sprawie przygląda się i bada młody brytyjski dziennikarz, który jak większość ludzi zachodniego świata nie zdawał sobie sprawy z tego jaka tragedia dzieje się we wschodniej Europie.


Cały repertuar Helios w Outlet Park Szczecin: TUTAJ
Nie zapomnijcie, że im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Cennik: TUTAJ
Kino Helios zaprasza na swoje strony: Szczecin Helios Outlet Park oraz Szczecin Helios CHR Kupiec.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Święto Wojska Polskiego. Fotorelacja