Dzisiaj jest: 4.10.2023, imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii

Zdolni stargardzianie na scenie WOŚP. Trwają zgłoszenia

Dodano: 2 lata temu Autor:
Redakcja poleca!

30 Finał WOŚP coraz bliżej.

Zdolni stargardzianie na scenie WOŚP. Trwają zgłoszenia

Sztaby działają już na pełnych obrotach, ruszyły ostatnie przygotowania, trwają już licytacje przedmiotów. Miasto Stargard także przygotowuje się do finałowej imprezy na Rynku Staromiejskim, a zdolni mieszkańcy miasta, będą mogli pokazać się na scenie. O co chodzi?

30 Finał WOŚP zaplanowano na 30 stycznia. Coroczna zbiórka pieniędzy za które kupowany jest sprzęt medyczny, z którego korzystają później polskie szpitale, to najważniejsze wydarzenie stycznia każdego roku. Znów zostanie zebrane kilkaset milionów złotych, a swoją cegiełkę dołoży także Stargard.

 

Zgłoś się i zagraj w Stargardzie podczas WOŚP

Finałowa impreza w naszym mieście odbędzie się na Rynku Staromiejskim w ostatnią niedzielę stycznia. Gwarantowana dobra zabawa, licytacje ciekawych przedmiotów czy wizyty zaproszonych gości. Ale to nie wszystko. W tym roku na scenie będą mogli zaprezentować się również uzdolnieni mieszkańcy miasta. Solowo lub ze swoimi zespołami.
Co trzeba zrobić, aby dołączyć do stargardzkiej ekipy WOŚP? Miasto przyjmuje zgłoszenia chętnych artystów poprzez telefoniczne pod numerem: 91 578 32 31.

Warto też wspomnieć, że działa już wirtualna puszka WOŚP założona przez Hufiec ZHP Stargard – link tutaj. Mamy też facebookowy profil stargardzkiego sztabu, który polecamy śledzić.

Na swoją eSkarbonkę dla WOŚPu zbiera także Stargardzkie Centrum Kultury.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Piknik Naukowy Szlakiem Gryfików. Fotorelacja