Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Kino Helios - repertuar [26.11 - 02.12]

Dodano: tydzień temu Autor:
Redakcja poleca!

Kolejna porcja informacji repertuarowych z sieci kin Helios.

Kino Helios - repertuar [26.11 - 02.12]

PREMIERY:

Dziewczyny z Dubaju.
Bardzo głośny i długo wyczekiwany film oparty na faktach ukazujący kulisy „afery dubajskiej”.
Młoda dziewczyna marząca o bogatym życiu bez wahania staje się ekskluzywną damą do towarzystwa gdy tylko trafia się okazja. Wkrótce zaproszona przez dubajskich szejków zaczyna werbować polskie miss, modelki, celebrytki i gwiazdy ekranu.

Dom Gucci.
Film inspirowany historią rodziny Gucci, o tym jak powstał najbardziej rozpoznawalny dom mody. Miłość, zdrada, zabójstwo i to wszystko w znakomitej obsadzie: Lady Gaga, Salma Hayek, Al Pacino, Jared Leto i Adam Driver w rolach głównych.

Nasze magiczne Encatno.
Encanto to niezwykły dom, pełen magii, podobnie jak jego mieszkańcy - Rodzina Madrigal. Tutaj każdy członek rodziny obdarzony jest nadzwyczajnym darem. Jedynie Mirabel nie posiada żadnych zdolności. Pewnego dnia spokój rodziny zostaje zaburzony. Ich magiczny dom i zdolności tracą moc. Jedyną nadzieją dla Encanto jest właśnie Mirabel.
To piękna i barwna historia twórców Vaiany oraz Zwierzogrodu. Na pewno zachwyci młodszych jak i starszych widzów.

Ponadto na ekranie nadal możecie zobaczyć takie filmy jak: Bo we mnie jest seks, Pogromcy duchów: dziedzictwo, Wilk, lew i ja, Gwiazdka Klary Muu, Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun, Pitbull, To musi być miłość.


PROJEKTY SPECJALNE

KINO KONESERA [29.11 g. 18.00]

Komedianci – debiutanci.
Czy za więziennymi kratami jest miejsce na sztukę? Okazuje się, że pomimo początkowych trudności Etienne prowadzący warsztaty teatralne w więzieniu nawiązuje relację z więźniami oraz z powodzeniem doprowadza ich do premiery spektaklu na deskach paryskiego teatru.
Film nagrodzony przez Europejską Akademię Filmową oraz nominowany do nagrody w Cannes.

FILMOWE PORANKI [28.11 g. 10.30]

Już w najbliższą niedzielę w kinie Helios filmowe poranki, czyli moc atrakcji dla najmłodszych. Tym razem na ekranie zobaczymy przygody dobrze znanego Strażaka Sama oraz jego przyjaciół. Jak zwykle przed seansem w sali kinowej odbędą się Łamigówki Heliosówki.
Już dzisiaj warto przyjrzeć się bliżej ofercie mikołajkowej – a zapowiada się bardzo ciekawie.

KULTURA DOSTĘPNA [02.12 g. 13.00 i g. 18.00]

Zupa nic.
Polska produkcja pokazująca realia życia codziennego w PRLu. Pięcioosobowa rodzina – dwie córki dzielące pokój z babcią oraz rodzice w pokoju obok. Oboje małżonkowie marzący o lepszym życiu. Ona działaczka w Solidarności, on inteligent obrażany przez system. Ich przeciętne życie zmienia się gdy kupują samochód – malucha. Przed nimi perspektywa zagranicznego handlu i podróży. Film w doskonałej obsadzie z nietuzinkowym humorem.

MARATON FILMOWY [03.12 g. 23.00]

Mikołajkowy maraton grozy.
Dla fanów mocnych wrażeń kinowy Mikołaj przygotował specjalny prezent – maraton grozy a w nim aż dwa przedpremierowe tytuły – Syn i Kalendarz adwentowy, oraz znane już filmy – Nocne istoty i Klątwa młodości. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę kina.


Cały repertuar Helios w Outlet Park Szczecin: TUTAJ
Nie zapomnijcie, że im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Cennik: TUTAJ
Kino Helios zaprasza na swoje strony: Szczecin Helios Outlet Park oraz Szczecin Helios CHR Kupiec.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA