Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Policja - komunikat

Dodano: miesiąc temu Autor:

Przed nami długi weekend i dzień Wszystkich Świętych – pamiętajmy o zmianach w organizacji ruchu drogowego w okolicach cmentarzy.

Policja - komunikat

Zbliżający się dzień Wszystkich Świętych charakteryzuje się zwiększonym natężeniem ruchu pojazdów oraz pieszych – w szczególności na drogach przyległych i prowadzących do nekropolii, a także w bezpośrednim ich obrębie.

Zwracajmy uwagę na znaki drogowe i nie jeździjmy „na pamięć”! Przypominamy, że polecenia policjanta kierującego ruchem są ważniejsze od sygnałów i znaków drogowych!!! W miarę możliwości zalecamy korzystanie ze środków komunikacji publicznej.


ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO W STARGARDZIE

W dniu 30.10.2021 r. w godz. 08:00 – 18:00 oraz w dniach 31.10.2021 r. i 01.11.2021 r. w godz. 06:00 – 18:00  nie będzie przejazdu:

- odcinkiem ul. Kościuszki – od wjazdu na parking sklepu Kaufland do skrzyżowania z ul. Spokojną,


- odcinkiem ul. Przedwiośnie – wzdłuż starego cmentarza komunalnego.

Dodatkowe miejsca parkingowe wyznaczono:


- wzdłuż drogi łączącej ul. Przedwiośnie z ul. Spokojną – na poboczu wzdłuż ogrodzenia cmentarza,
- na terenach zielonych przylegających do ogrodzenia nowego cmentarza komunalnego.

Wjazd  na zamknięte odcinki możliwy będzie dla pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów komunikacji miejskiej, pojazdów służb porządkowych i służb utrzymania czystości, pojazdów TAXI  (wyłącznie w celu dowiezienia osób starszych lub niedołężnych na wyznaczone miejsca przy bramie głównej), pojazdów MPK oraz typu BUS odpowiednio przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych.

W rejonie wjazdu na parking marketu Kaufland utworzony będzie tymczasowy postój pojazdów TAXI.

Jeszcze raz prosimy wszystkich zmotoryzowanych i pieszych uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych, dla bezpieczeństwa własnego oraz innych.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA