Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Komputery dla uczniów

Dodano: 2 tygodnie temu

Trwa przyjmowanie wniosków do konkursu „Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym.

Komputery dla uczniów

Granty PPGR”. Dokumenty trzeba złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Jest na to czas do poniedziałku (18.10.).
 

Program jest skierowany do dzieci w wieku szkolnym – w tym również pełnoletnich uczniów szkół średnich. Wsparcie mogą otrzymać osoby z miejscowości, w których kiedyś było państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej, mające wśród członków bliskiej rodziny (krewni w linii prostej) byłych pracowników PPGR. Wystarczy wypełnić oświadczenie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych – do pobrania z załączników poniżej i do poniedziałku (18.10.) złożyć w BOK (ul. S. Czarnieckiego 17). Więcej informacji o programie tutaj oraz pod nr tel. 91 577 04 76.
 

Wsparcie pozwoli m.in. na zakup sprzętu komputerowego wraz z akcesoriami i niezbędnym oprogramowaniem. Laptopy lub komputery stacjonarne będą przystosowane do pracy zdalnej oraz do potrzeb użytkowników z niepełnosprawnościami. W ramach grantów sprzęt można ubezpieczyć, a także wykupić dostęp do internetu – w przypadku, kiedy rodzice sami nie są w stanie zapewnić takiej usługi.
 

Zdjęcie: pexels.com

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
GRZYBOGRANIE 2021. Gwiazda wieczoru - Lech Janerka