Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Zakończenie adaptacji zawodowej przez stargardzkich funkcjonariuszy

Dodano: miesiąc temu

W środę 22 września 27- stargardzkich funkcjonariuszy zakończyło okres adaptacji zawodowej.

Zakończenie adaptacji zawodowej przez stargardzkich funkcjonariuszy

Młodzi stażem policjanci pod okiem starszych stażem mundurowych pełnili służby w Szczecinie, Świnoujściu oraz Kamieniu Pomorskim. Od dzisiaj służbę pełnią w stargardzkiej jednostce.
 

Po zakończeniu szkolenia zawodowego podstawowego, młodzi policjanci kierowani są do odbycia adaptacji zawodowej w wydziałach prewencji. To kolejny etap szkolenia podczas służby przygotowawczej. Okres adaptacji zawodowej trwał od 28 czerwca do 22 września. Policjanci, którzy wstąpili w nasze szeregi we wrześniu 2020 r. wspierani przez starszych stażem kolegów pełnili służby w Szczecinie, Świnoujściu i Kamieniu Pomorskim. Służby przez nich pełnione odbywały się w systemie zmianowym, głównie w godzinach popołudniowych i nocnych, w patrolach pieszych, a także zmotoryzowanych.

Od dzisiaj 27 – funkcjonariuszy zaczyna służbę w swojej jednostce – Komendzie Powiatowej w Stargardzie. To wzmocnienie, które z pewnością da jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu. Policjanci trafią do prewencji, ruchu drogowego oraz wydziału kryminalnego.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do nas, zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, na których znajdziemy informację o zasadach i etapach rekrutacji. Wszelkich informacji na temat doboru uzyskać możemy pod nr tel. – 47 78 29 612, 47 78 29 613.

Młodym „stróżom prawa” życzymy spokojnych służb, a mieszkańcom naszego powiatu jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
GRZYBOGRANIE 2021. Gwiazda wieczoru - Lech Janerka