Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Niższe ceny karnetów na mecze PGE Spójni Stargard. Klub ma prośbę do kibiców

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

PGE Spójnia Stargard zacznie sezon Energa Basket Ligi od trzech domowych spotkań.

Niższe ceny karnetów na mecze PGE Spójni Stargard. Klub ma prośbę do kibiców

Klub poinformował o cenach karnetów i biletów.

Atrakcyjna promocja czeka na kibiców, którzy zakupili karnet w sezonie 2020/2021 i chcą zachować dotychczasowe miejsce. Oni za karnety zapłacą zdecydowanie mniej, co przedstawia poniższy cennik. W nawiasie podane są ceny regularne, czyli dla kibiców, którzy rok temu nie kupili karnetu, a teraz chcieliby nabyć wejściówkę na cały sezon.

Oni swoje karnety będą mogli rezerwować od 16 do 31 sierpnia. Posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu mogą dokonywać rezerwacji już od 30 lipca do 13 sierpnia na podstawie płatności przelewem na konto Klubu: 14 9387 1042 4208 3133 2000 0080 Spójnia Stargard Sportowa SA, ul. Pierwszej Brygady 1, Stargard. w tytule przelewu wpisać: imię i nazwisko, numer miejsca, telefon kontaktowy. Termin odbioru karnetów zostanie podany na oficjalnej stronie klubu.

Ceny karnetów na mecze PGE Spójni Stargard w sezonie 2021/2022 (faza zasadnicza i ewentualne play-offy, mecze rozgrywane w hali OSiR w Stargardzie):
karnet normalny 115 zł (cena regularna 420 zł)
karnet normalny ze Stargardzką Kartą Mieszkańca 95 zł (cena regularna 350 zł)
karnet dla rencisty lub emeryta 95 zł (cena regularna 350 zł)
karnet dla rencisty lub emeryta ze Stargardzką Kartą Mieszkańca  80 zł (cena regularna 280 zł)
karnet ucznia lub studenta (do 26 roku życia) 60 zł (cena regularna 210 zł)

Osoby, które dokonają rezerwacji karnetu, uzyskają możliwość udziału w meczach przedsezonowych otwartych dla publiczności rozgrywanych w Stargardzie. Ilość dostępnych miejsc i zasady wejścia na mecze przedsezonowe uzależnione będą od sytuacji epidemiologicznej w kraju i aktualnie obowiązujących rozporządzeń i wytycznych w tym zakresie.

Klub zwrócił się z ważną prośbą do kibiców. " Wpływy z karnetów i biletów mają realny wpływ na kształt drużyny. W tamtym roku, dzięki sprzedaży karnetów we wrześniu dodatkowo mogliśmy podpisać kontrakt z Rayem Cowelsem III. Ale wiemy, że ze względu na obostrzenia pandemiczne większość meczów oglądaliście w TV czy na ekranach komputerów. Dlatego w ramach dodatkowej naszej rekompensaty wychodzimy do Was również z prośbą, abyście w ramach swoich możliwości przy odbiorze zarezerwowanych karnetów wsparli Klub. W tym roku dzięki niższej cenie dla posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu wpływy do budżetu będą tylko ułamkiem poprzednich. W tym trudnym czasie liczymy na Wasze zrozumienie i wsparcie" czytamy w komunikacie o karnetach.

Znamy również ceny biletów na nowy sezon. Normalny 35 zł (30 z SKM), emeryci i renciści 30zł, młodzież szkolna, studenci  (legitymacja), emeryci i renciści (SKM) 25zł. Dzieci do 6 lat tradycyjnie będą miały darmowe wejście.

 

Materiał sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargardzkie Dni Seniora - parada oraz gra miejska. GALERIA