Dzisiaj jest: 31.7.2021, imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana

Spędzaj Czas Kulturalnie – Coolturalne Wakacje 2021. [16-17.07]

Dodano: 2 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

Młodzież na Coolturalnej scenie.

Spędzaj Czas Kulturalnie – Coolturalne Wakacje 2021. [16-17.07]

Kolejny weekend pod znakiem kultury w plenerze. Nigdy nie można mieć 100% pewności, ale zanosi się na super pogodę.

Co proponują organizatorzy Coolturanych Wakacji w ten weekend.

 


 

Już dzisiaj standardowo o 22.00 na leżakach w Teatrze Letnim francuska komedia „Zawód: Kobieciarz”.

Poprzedni seans ze względu na pogodę był odwołany, ale dzisiaj nam to nie grozi (chyba, bo z pogodą jak z kobietą – zmienna jest).

Któż z nas nie marzy, aby być bogatym i do tego szczęśliwym. Pewnie każdy. Pracować i zarabiać pieniądze, a do tego świetnie się bawić – to jest to!!
I o tym film w reżyserii Oliviera Barouxa. W roli głównej Kad Merad – Alex, aktor mający na swoim koncie między innymi nagrodę Cezara.

Film z dubbingiem, a więc nie trzeba się martwić o komfort oglądania w letnich, plenerowych warunkach.

Będzie także konkurs.

 
Sobota upłynie nam koncertowo. Na scenie stargardzka młodzież, a więc spodziewajmy się wielopokoleniowej widowni. Kogo zobaczymy to na plakacie.
 


A zapraszają nas:
Zapraszam do wysłuchania mnie oraz innych wspaniałych artystów na sobotnim koncercie. W moim repertuarze znajdują się klimatyczne utwory : "Liczy się tylko to" z bajki "Co w duszy gra" oraz "Przypływy" Natalii Szroeder i Ralpha Kamińskiego - Adrianna Bąk

Cieszę się, że w końcu będziemy mogli zaśpiewać przed stargardzką publicznością na żywo i bez ograniczeń. Dziękuję za zaproszenie do koncertu Pani Ewie Krysian. Miło mi bardzo,  że będę mogła zaśpiewać wraz z tak świetnymi wokalistami i muzykami. Zagramy Czas nas uczy pogody z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej i Odprowadź Meli Koteluk – Eryka Wieleba

Na dzisiejszym koncercie zaśpiewam piosenkę wybitnego polskiego artysty Marka Grechuty por tytułem ,,Dni, których nie znamy”. Można powiedzieć, że jest to piosenka łącząca każde pokolenia. Prosty, lecz trafiający tekst utworu skradł miliony serc w całym kraju i nie tylko. Ponadto będę miał przyjemność zaśpiewania kilku utworów z repertuaru między innymi wspaniałej Pani Ewy Krysian – Łukasz Brodowski

Serdecznie zapraszam na koncert "Nailah i Przyjaciele", w którym wezmą udział świetni muzycy oraz wokaliści, z którymi od wielu lat rozwijam naszą wspólną, muzyczną pasję pod kierunkiem Pani Ewy Krysian. Repertuar będzie bardzo zróżnicowany - od poezji śpiewanej po jazz - więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie - Nailah Vitha.

 


I to w ten weekend wszystko ….. no prawie, bo jeszcze pozostaje kino z biletami jak poniżej.
 


 

P.S. I jeszcze jedno. Trochę widzimy na przyszły miesiąc.
 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
15. Maraton MTB. GALERIA. Cz. 2