Dzisiaj jest: 31.7.2021, imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana

Wakacje na Lotnisku

Dodano: 3 tygodnie temu
Redakcja poleca!

Jak co roku latem Stowarzyszenie „Potrzebny Dom” zapewnia opiekę i doskonałą zabawę najmłodszym mieszkańcom os. Lotnisko.

Wakacje na Lotnisku

Ich bazą wypadową i miejscem spotkań jest Szkoła Podstawowa nr 8. Ale to tylko jeden z wielu punktów, które odwiedzają w czasie półkolonii.
 

W lipcu i sierpniu na dzieci czeka mnóstwo atrakcji. Pierwsi uczestnicy mają już za sobą m.in. wycieczkę na Jezioro Szmaragdowe. Z kolei nieco gorszą pogodę wykorzystali na wizytę w Muzeum Archeologiczno-Historycznym i Książnicy Stargardzkiej. Dzieci wysłuchały ciekawych historii, ułożyły ceramiczne puzzle, a także kolorowały i bawiły się wspólnie przy grach planszowych.
 

„Potrzebny Dom” od lat organizuje w Stargardzie zajęcia dla najmłodszych. Każdego roku członkowie stowarzyszenia zapewniają ciekawe aktywności dzieciom w wieku od 7 do 15 lat. W jednym turnusie mogą wziąć udział nawet 22 osoby. O dobrej opiece i zabawie najlepiej świadczy fakt, że niektórzy korzystają z półkolonii nawet kilka razy z rzędu.
 

Zdjęcia: FB/Joanna Suleja

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
15. Maraton MTB. GALERIA. Cz. 2