Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

BEZPIECZNIE W MIEŚCIE – znakowanie rowerów podczas Dni Stargardu na terenie Sp 4

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!

Stargardzcy policjanci zapraszają wszystkich chętnych do akcji oznakowania swoich rowerów engrawerem podczas festynu z okazji Dni Stargardu 2021.

BEZPIECZNIE W MIEŚCIE  – znakowanie rowerów podczas Dni Stargardu na terenie Sp 4

Oprócz zabezpieczenia swojego mienia można będzie uzyskać informacje na temat naszej służby, a także zasad i etapów rekrutacji do służby w Policji. 

Wśród społeczeństwa wzrasta świadomość, że warto zabezpieczyć swoje mienie w taki sposób, by w przypadku ewentualnej kradzieży łatwiej można było je odzyskać. Dlatego też znakowanie przedmiotów, a w szczególności rowerów cieszy się dużą popularnością.

Na ramie jednośladu bądź innego przedmiotu umieszczany jest indywidualny numer, który jest widoczny, ale niemożliwy do usunięcia. Naniesione numery trafiają do policyjnej bazy danych,a właściciele otrzymują potwierdzenie znakowania. Przedmiot oznakowany przez policję jest szczególnie widoczny za sprawą specjalnej naklejki informującej o oznakowaniu i nie jest w zainteresowaniu złodzieja. W przypadku zaistnienia przestępstwa kradzieży i odzyskaniu skradzionego przedmiotu, policjanci szybko ustalą prawowitego właściciela.

Wszystkich chętnych zapraszamy już w najbliższą sobotę tj. 19.06.2021r. na teren Szkoły Podstawowej nr 4 w Stargardzie przy ul. Wielkopolskiej 30, gdzie w godz. 12:00 – 16:00   przy namiocie KPP Stargard odbędzie się akcja znakowania jednośladów, podczas której odpowiemy na pytania dotyczące służby w Policji, zasad rekrutacji oraz etapów postępowania kwalifikacyjnego.

ZOSTAŃ JEDNYM  Z NAS – DOŁĄCZ DO NASZEJ DRUŻYNY !!!  

WAŻNE !!!

Żeby oznakować rower właściciel obowiązany jest posiadać przy sobie dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające własność roweru (np. karta gwarancyjna, paragon, umowa zakupu). Znakowania roweru może dokonać tylko osoba pełnoletnia i jest ono bezpłatne. 

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
GRZYBOGRANIE 2021. Gwiazda wieczoru - Lech Janerka