Dzisiaj jest: 18.6.2021, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

UEFA EURO2020 również na ekranach kin Helios!

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!

Już dzisiaj rozpoczyna się wielka sportowa impreza, na którą kibice czekali od dawna – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, tylko z TVP.

UEFA EURO2020 również na ekranach kin Helios!
Najważniejsze spotkania swoim widzom zaprezentuje także sieć kin Helios!

Na swych antenach publiczny nadawca oferuje transmisję wszystkich spotkań na żywo, w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, komentowane przez ekspertów i osobowości piłkarskiego świata, jednak to nie koniec niespodzianek dla fanów piłki nożnej! Już od 13 czerwca najważniejsze spotkania będzie można oglądać również na wielkim, kinowym ekranie!

13 czerwca Telewizja Polska uruchomi transmisje UEFA EURO2020 w multipleksach. Na wielkich ekranach sieci Helios będzie można obejrzeć wszystkie mecze reprezentacji Polski, wybrane mecze fazy grupowej oraz dalszych faz turnieju, aż do finału. Najwyższy poziom realizacji, niepowtarzalne emocje, towarzystwo najlepszych kibiców na świecie i magia sali kinowej stworzą iście spektakularne widowisko. Sprzedaż biletów rusza już dzisiaj!

Faza Grupowa:

 
  • 13 czerwca, godz. 15:00      Anglia – Chorwacja
  • 14 czerwca, godz. 18:00      Polska – Słowacja
  • 15 czerwca, godz. 21:00      Francja – Niemcy
  • 19 czerwca, godz. 21:00      Hiszpania – Polska
  • 23 czerwca, godz. 18:00      Szwecja – Polska        
 
1/8 Finału:            26-29 czerwca
Ćwierćfinały:         3-4 lipca
Półfinały:   7-8 lipca
Finał:         11 lipca

Bilety na transmisje Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020 na ekranach kin dostępne są pod adresem: www.helios.pl/euro2020 oraz w kasach Heliosa w całej Polsce. Tego wielkiego sportowego wydarzenia nie można przegapić – na widzów czekają wyjątkowe emocje!
 
Materiał sponsorowany
Źródło: Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2021. Photos by Anna Wardal. Cz.2