Dzisiaj jest: 18.6.2021, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Helios zaprasza na Maraton Obecności!

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów mocnych filmowych wrażeń na najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe!

Helios zaprasza na Maraton Obecności!

W piątek, 11 czerwca, wszystkie kina sieci w całej Polsce wypełnią się obezwładniającym strachem, mrożącą krew w żyłach grozą i zjawiskami paranormalnymi… W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż trzy części kultowej serii „Obecność”.

Jako pierwszy, o godzinie 23:00, wyświetlony zostanie kultowy horror „Obecność”, w którym para słynnych demonologów, Lorraine i Ed Warren, zmierzy się z potężnym demonem… Następnie widzowie zobaczą kolejną odsłonę tej słynnej serii - film „Obecność 2”, a zaraz po nim zaprezentowana zostanie długo wyczekiwana premiera „Obecność 3: NA ROZKAZ DIABŁA”!

Wyjątkowa atmosfera seansów oraz mrożące krew w żyłach tytuły, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów grozy. Dzięki specjalnej procedurze i odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie najlepszych filmów na wielkim ekranie! Stosując się do wytycznych w salach dostępne będzie 50% miejsc, a akcja Nocnych Maratonów Filmowych "Dolewka Pepsi gratis" zostaje zawieszona.


Sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na najbliższe seanse w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_obecnosc (dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także - zaoszczędzić).


Odważycie się na TAKĄ noc w kinie?

 

Źródło: Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2021. Photos by Anna Wardal. Cz.2