Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Kolejny, czwarty nowy radiowóz dla stargardzkich policjantów

Dodano: rok temu Autor:

Stargardzcy policjanci otrzymali kolejny czwarty nowy radiowóz.

Kolejny, czwarty nowy radiowóz dla stargardzkich policjantów

Zakup auta nastąpił w ramach Centralnej Dostawy Komendy Głównej Policji w Warszawie. Jego koszt to ponad 102.000 złotych.

Zakupione auto trafi do stargardzkiej drogówki. To oznakowany radiowóz KIA CEED combi z benzynowym silnikiem o pojemności 1400 cm3 i mocy 140 km. Pojazd wyposażony jest w systemy bezpieczeństwa, kamerę cofania, a także automatyczną skrzynię biegów.

W styczniu 2021 stargardzcy funkcjonariusze otrzymali 3 nowe radiowozy. To auta, wyposażone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa. Ich zakup  nastąpił z połączonych środków budżetu Policji w ramach programu modernizacji Policji i środków przekazanych przez Gminę – Miasto Stargard w systemie 50/50. Łączny koszt zakupu pojazdów wyniósł ponad 406.000 złotych.

Najnowocześniejszy sprzęt, którym w chwili obecnej dysponuje Policja służy nie tylko policjantom. Unowocześnienie formacji ma na celu usprawnienie naszej służby, co przekłada się na profesjonalne nasze działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom naszego kraju. 

 

W 2020 roku 46 osób przyjęto do służby w stargardzkiej Policji.
 

Zastanawiasz się nad wstąpieniem do Policji?

Nie zwlekaj !

U nas będziesz miał, gwarancję stabilnej i pewnej pracy, nowe wyzwania, profesjonalny nowoczesny sprzęt i pewność zawodowego rozwoju.

Łącząc pasję ze służbą, ta praca da ci wiele satysfakcji.

Nie czekaj.

Wejdź na naszą stronę

stargard.policja.gov.pl

Lub zadzwoń 47 78 29 613

i dowiedz się więcej co trzeba zrobić, aby zostać policjantem.

Zostań jednym z nas!

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA