Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Miasto przedłużyło konkurs "Stargard Kupuje Lokalnie". Do wygrania prawie 40 tys. zł

Dodano: 3 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

Urząd Miejski podjął decyzję o przedłużeniu okresu trwania konkursu "Stargard Kupuje Lokalnie".

Miasto przedłużyło konkurs "Stargard Kupuje Lokalnie". Do wygrania prawie 40 tys. zł

Pula nagród wzrosła o dodatkowe 37 500 zł.

11 stycznia wystartował konkurs "Stargard Kupuje Lokalnie". Pierwotnie miał on się zakończyć 7 lutego, ale Miasto zdecydowało o jego przedłużeniu. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców, jak i przedsiębiorców, którzy deklarują chęć zafunkcjonowania na stronie www.kupujlokalnie.stargard.pl. - Dotychczasowe zaangażowanie Stargardzian i ich niezwykła kreatywność, a także przychylny oddźwięk ze strony przedsiębiorców, utwierdziły nas w przekonaniu, że zakładane cele konkursu są realizowane. Dlatego też proponuje się wydłużenie konkursu do 14 marca 2021 r.- informuje Małgorzata Wójcik-Bąk, Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji w Urzędzie Miejskim w Stargardzie.

Konkurs "Stargard Kupuje Lokalnie" ma na celu pobudzanie aktywności i kreatywności twórczej wśród mieszkańców miasta, promocję strony www.kupujlokalnie.stargard.pl oraz wsparcie stargardzkich przedsiębiorców zarejestrowanych na stronie. Pomoc kierowana jest do przedsiębiorców, w tym laureatów nagrody Stargardzki Produkt Lokalny, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji, związanej z wprowadzonymi przez rząd RP obostrzeniami przeciwdziałającymi rozszerzaniu się zachorowań na Covid-19. - Autorskie hasła, slogany, wiersze i inne utwory w sposób niekonwencjonalny aktywizują mieszkańców Stargardu i wzmacniają poczucie tożsamości lokalnej i lokalnej tożsamości zakupowej- informuje Miasto.

Uczestnicy będą mogli się jeszcze zgłaszać w dodatkowych tygodniowych turach, które potrwają do 14 marca.

Na chwilę obecną trwa zbieranie kuponów wraz z hasłami za okres 15.0-21.02, a ostatnim tygodniem będzie 8-14.03. W każdej turze do puli trafi 12 500 zł. Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu towaru lub usługi u przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Miasta Stargard, w tym laureatów konkursu Stargardzki Produkt Lokalny, z wyłączeniem dyskontów spożywczych oraz sklepów wielkopowierzchniowych, na kwotę co najmniej 50 zł. Do zakupów nie wlicza się alkoholu i wyrobów tytoniowych. Następnie należy dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres paragon@um.stargard.pl lub za wrzucić w zaklejonej kopercie do urn zlokalizowanych w Urzędzie Miejskim przy ul. Czarnieckiego 17 i Rynek Staromiejski 1 własną propozycję hasła promującego zakupy u stargardzkich przedsiębiorców, zdjęcie lub skan paragonu lub faktury za zakupy o wartości minimum 50 zł oraz dane uczestnika: imię i nazwisko, telefon kontaktowy i e-mail.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III KONKURS PIOSENKI "Złoty Mikrofon" - wręczanie nagród. Galeria