Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Ikea w Szczecinie już na wiosnę!

Dodano: 3 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

Prawdopodobnie w II kwartale 2021 roku nastąpi otwarcie długo wyczekiwanego pierwszego sklepu IKEA w naszym województwie.

Ikea w Szczecinie już na wiosnę!

Szczecin nareszcie doczekał się sklepu sieci IKEA. Planowane jest jego otwarcie jeszcze na wiosnę bieżącego roku. Z oferty  tego europejskiego giganta skorzystają nie tylko Szczecinianie, ale również i mieszkańcy naszego Stargardu i całego regionu.

Już nie do Poznania czy Gdańska, ani tym bardziej przez pośredników dostarczających towar. Tym razem osobiście, wygodnie i znacznie bliżej. Tak już niedługo zrobimy zakupy w szczecińskim sklepie spod szyldu IKEA, którego budowa jest już na ukończeniu. Sklep został ostatecznie zlokalizowany na rogu ulic Mieszka I i Białowieskiej w Szczecinie.

Sklep ma oferować niecałe 29 000 metrów kwadratowych powierzchni, a jego otwarcie zaplanowano na I połowę 2021 roku. Najczęściej mówi się o początku II kwartału, czyli miesiącu kwietniu, jednak przez panującą epidemię wszystko może zostać przesunięte w czasie. Wykonawcą generalnym budowanego od 2020 roku sklepu, jest Prime Construction. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w województwie zachodniopomorskim.

Wybieracie się po otwarciu?

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III KONKURS PIOSENKI "Złoty Mikrofon" - wręczanie nagród. Galeria