Dzisiaj jest: 30.11.2020, imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Kino Helios - repertuar [30.10 - 05.11]

Dodano: miesiąc temu Autor:
Redakcja poleca!

Tydzień w Heliosie jak co roku w tym okresie rozpocznie Maraton Horrorów. Co jeszcze, jakie premiery - poniżej.

Kino Helios - repertuar [30.10 - 05.11]

PREMIERY (30.10)

1.„Come play”
Jest to idealny seans na Halloween dla wszystkich miłośników horrorów. Opowiada o zdesperowanej matce, która toczy walkę o życie i duszę swojego syna, po którego rękę wyciąga przerażająca istota z równoległej rzeczywistości. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jacob Chase.

3. „Obraz pożądania”

Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. Klasyczny film akcji w gwiazdorskiej obsadzie, idealny dla mało wymagających widzów.

3. „Szkoła czarownic. Dziedzictwo”
"Szkoła czarownic: Dziedzictwo" to kontynuacja przebojowego filmu fantasy "Szkoła czarownic" z 1996 roku.
W najnowszej produkcji Blumhouse główna bohaterka, Lilith (Cailee Spaeny), trafia do nowej szkoły po tym, jak przeprowadziła się do domu ojczyma (David Duchovny). Lilith dołącza do grupy nastoletnich czarownic. Dziewczyny eksperymentują z czarami i magią. Podobnie, jak w pierwszym filmie "Szkoła czarownic" także w tej kontynuacji początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót.


PRZEDPREMIERA

”Psy i koty 3: Łapa w łapę” (31.10, 01.10)
Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w razie jakichkolwiek sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych i przejmuje kontrolę nad częstotliwościami słyszanymi tylko przez koty i psy. Doprowadza to do ponownego konfliktu. Globalna kocio-psia wojna znowu wybucha. Idealny seans dla najmłodszych!

PROJEKTY SPECJALNE

Kultura dostępna (05.11)
„Supernova” to utrzymana w realistycznym stylu, krwista obyczajowa opowieść, oscylująca na granicy dramatu, thrillera i kina katastroficznego.
Trzech mężczyzn, jedno miejsce, jeden dzień i jedno zdarzenie, które zmieni ich losy. Oto polityk, który chce wygrać wybory; policjant, pragnący dotrwać spokojnie do emerytury; i mieszkaniec polskiej wsi, który ma rodzinę na utrzymaniu. Nieszczęśliwy wypadek pociąga za sobą lawinę konsekwencji. Ludzie postawieni w sytuacji granicznej – a także widzowie – staną przed pytaniem o rolę przypadku i przeznaczenia w życiu każdego z nas.

Film jest laureatem Złotych Lwów oraz OFF Camera.


Kino Konesera (02.11)
Specjalnie dla koneserów sieć kin Helios przygotowała pokaz filmu „Nowy Orlean, Miasto muzyki”. Nowy Orlean to światowa stolica muzyki. Jej dźwięki rozbrzmiewają na ulicach miasta od kilkuset lat i nie cichną. Wręcz przeciwnie. Tu rodzą się trendy, nowe gatunki i wirtuozi. Miasto targane przez historię i doświadczane, wciąż dźwiga się i trwa wraz ze swoją kulturą i mieszkańcami. Poznamy skąd w Nowym Orleanie jazz, R&B, funky. Posłuchamy wspaniałej muzyki legend jazzu i zobaczymy na ekranie Louisa Armstronga, The Neville Brothers, The Preservation Hall Jazz Band.

Hallowenowy Maraton Filmowy (30.10 oraz 31.10)
Nocne Maratony Filmowe Helios, jak co roku z okazji Halloween przygotowały prawdziwą ucztę dla wszystkich fanów mocnych wrażeń! Pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć! 
W tym roku w ofercie są następujące filmy:
„Saint Maud”, „Syn Diabła”, „Numer 32” oraz „Alive”


W ofercie pozostaje także cały szereg innych, ciekawych produkcji filmowych. Cały repertuar Helios w Outlet Park Szczecin: TUTAJ

I na koniec pamiętajcie, że im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Cennik: TUTAJ

Kino Helios zaprasza na swoje strony: Szczecin Helios Outlet Park oraz Szczecin Helios CHR Kupiec.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Marta Lempart w Stargardzie. BUDZOWSKI.art