Dzisiaj jest: 29.11.2020, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina

Limanowskiego – ruszają prace

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

We wtorek (27.10.) rozpocznie się przebudowa skrzyżowania ul. B. Limanowskiego z ul. Wojska Polskiego.

Limanowskiego – ruszają prace

W tym miejscu pojawi się wyniesione przejście dla pieszych, które zwiększy bezpieczeństwo osób przechodzących przez jezdnię. W czasie robót kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Trzeba także liczyć się z ewentualnymi utrudnieniami.
 

Na każdym etapie prac będzie można przejechać na wprost ul. Wojska Polskiego. Do ul. M. Konopnickiej i ul. S. Żeromskiego najwygodniej jednak dotrzeć objazdem – ul. A. Struga, ul. S. Okrzei i ul. Brzozową. Inwestycja najprawdopodobniej zakończy się w grudniu. Do tej pory kierowcy powinni zachować w tym miejscu szczególną ostrożność i zwracać uwagę na znaki drogowe.
 

Na przebudowywanym skrzyżowaniu ul. B. Limanowskiego i ul. Wojska Polskiego wykonane zostanie wyniesione przejście dla pieszych. Kierowcy będą musieli zwolnić przed takimi pasami, co zwiększy bezpieczeństwo przechodniów. Całość uzupełnią nowe latarnie z wysięgnikami, które poprawią widoczność – zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy szybko zapada zmrok. Na tę inwestycję miasto pozyskało 100 000 zł dofinansowania z programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Marta Lempart w Stargardzie. BUDZOWSKI.art