Dzisiaj jest: 2.12.2020, imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Kiedy kolejny mecz PGE Spójni Stargard? Znamy nowe terminy

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Po 17 dniach przerwy koszykarze PGE Spójni Stargard mogą rozegrać kolejny ligowy mecz.

Kiedy kolejny mecz PGE Spójni Stargard? Znamy nowe terminy

Przypomnijmy, że w minionym tygodniu klub informował o trzech pozytywnych wynikach testu na COVID-19. Piątek był dniem, w którym ostatecznie okazało się, że cały zespół trafia na kwarantannę, a zgodnie z planem nie odbędą się dwa ligowe mecze PGE Spójni Stargard.

We wtorek pojawiły się nowe terminy dwóch spotkań z udziałem Biało-Bordowych. Nie wiadomo natomiast jeszcze, kiedy odbędzie się zaległy pojedynek z Polskim Cukrem Toruń.

PGE Spójnia Stargard może wrócić do gry 21 października. Wtedy według aktualnego terminarza ma rozegrać wyjazdowy mecz z Zastalem Enea BC Zielona Góra. Początek tego spotkania zaplanowano na 18:00, a transmisja w emocje.tv.

Mecz w Zielonej Górze miał się pierwotnie odbyć 24 października. Przesunięto go jednak na wcześniejszy wolny dla obu drużyn termin, bo 25 października (niedziela) PGE Spójnia zmierzy się z Eneą Astorią. W tym przypadku zmienił się gospodarz, bo spotkanie odbędzie się w Stargardzie, a nie, jak pierwotnie planowano w Bydgoszczy. Początek meczu o godz. 17:35.

Terminarz Energa Basket Ligi zmienia się błyskawicznie i bardzo trudno za nim nadążyć, dlatego zastrzegamy, że do kolejnych korekt może dojść w każdej chwili. To najlepiej pokazuje mecz z Eneą Astorią, bo już po opublikowaniu oficjalnego komunikatu przez ligę doszło do zmiany terminu na niedzielę. Nie była to jedyna taka sytuacja, a czynników na to wpływających jest wiele - między innymi transmisje telewizyjne i dostępność hal.

Do rozegrania kolejnych spotkań w tym nieplanowanego wcześniej meczu w Stargardzie pozostało trochę czasu. W związku z tym nie wiadomo jeszcze, czy i w jakiej liczbie na meczu z Eneą Astorią będą mogli pojawić się kibice. Tu pierwszeństwo mają wytyczne ogłaszane przez Radę Ministrów i wobec dynamicznej sytuacji w kraju jest zbyt wcześnie żeby przewidzieć, co się wydarzy.

Terminarz najbliższych spotkań PGE Spójni Stargard:
Zastal Enea BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard / środa 21.10.2020 godz. 18:00.
PGE Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz / niedziela 25.10.2020 godz. 17:35.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaduszkowe Jam Session. BUDZOWSKI. art