Dzisiaj jest: 27.10.2020, imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Stargardzkie Centrum Kultury ma nowego Dyrektora

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!

Joanna Tomczak od 14 października będzie dyrektorem Stargardzkiego Centrum Kultury.

Stargardzkie Centrum Kultury ma nowego Dyrektora

Na stanowisko została powołana przez prezydenta Rafała Zająca. Kandydaturę pozytywnie zaopiniowały związki zawodowe działające przy SCK.

Joanna Tomczak ma doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i instytucjami. Przez 8 lat była kierownikiem w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Dzwonowie. Przez 4 lata pracowała w Wydziale Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Stargardzie – również na stanowisku zastępcy dyrektora. Przez ostatnie 2 lata była wicestarostą w Zarządzie Powiatu Stargardzkiego.

Już wiele lat temu współpracowała z SCK, tworząc chociażby ofertę kulturalną placówki, niezbędną do pozyskiwania funduszy zewnętrznych. Joanna Tomczak ma w tym zakresie duże doświadczenie. Przez 4 lata pracy w UM w Stargardzie ze swoim zespołem brała udział w pozyskaniu ponad 70 000 000 zł wsparcia z różnych źródeł. Sprawność w tym zakresie jest niewątpliwym atutem. Zwłaszcza w obliczu koniecznej modernizacji amfiteatru, którym zarządza SCK.

Joanna Tomczak od samego początku była też zaangażowana w tworzenie Stargardzkiego Centrum Nauki. Jego operatorem już w połowie przyszłego roku będzie właśnie SCK.
Swoją pracą zawodową udowodniła skuteczność w działaniu, umiejętność kierowania zespołem i współpracy z ludźmi z różnych środowisk.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - Enea Astoria. Photos by Jan Rybaczuk