Dzisiaj jest: 2.12.2020, imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Kino Helios - repertuar [02.10 - 08.10]

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Co proponuje nam sieć kin Helios na te zimne, jesienne wieczory? Na pewno każdy znajdzie w najnowszym repertuarze jakąś interesującą pozycję, która zmusi go do wstania spod ciepłego koca.

Kino Helios - repertuar [02.10 - 08.10]
PREMIERY

1.„Skandal. Ewenement Molesty”
Historia kilku chłopaków, zafascynowanych MTV, na ursynowskim blokowisku w połowie lat 90., którzy postanowili założyć kultowy skład Mistic Molesta. Zespół powstał w 1995 i zdobył przez lata wiele nagród, w tym dwie nominacje do Fryderyków. Skład nadal funkcjonuje a jego członkowie założyli kilka wytwórni muzycznych pomagających młodym ludziom spełniać się artystycznie.

2. „Jak zostać gwiazdą”
Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka. Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

3. „Trolle 2”
Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Branch oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi. Pierwsza część tej muzycznej, kolorowej produkcji zdobyła wiele świetnych nagród w tym Grammy i nominację do Oscarów.

PROJEKTY SPECJALNE

Kultura dostępna (8.10)
„Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami.

Kino Konesera (5.10)
Specjalnie dla koneserów kina Helios przygotował w tym tygodniu pokaz filmu „Małe szczęścia”. Kochająca życie 40-kilkuletnia Lea (Berenice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel) - konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Jej najlepsza przyjaciółka, Karine (Florence Foresti) - zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (Francois Damiens) oraz dwójką ich dzieci, od dawna uważa Leę za marzycielkę. Pewnego wieczoru coś burzy spokój tej czwórki. Podczas kolacji, Lea niespodziewanie informuje wszystkich, że planuje spróbować swoich sił w pisarstwie. Czeka ją wiele sukcesów, ale też potknięć, nie tylko na tle zawodowym.
Maraton Kinga (2.10)
W piątek 2 października, wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Będzie to noc z ekranizacjami kultowych powieści mistrza - Stephena Kinga! Na początek pokażemy klasyk gatunku, uznawany za jeden z najlepszych filmów wszech czasów, horror LŚNIENIE, a dalej jego kontynuacja czyli DOKTOR SEN! Noc zakończymy świetnym „ŁOWCĄ SNÓW”. Po tym maratonie już nic nigdy nie będzie takie samo… Jesteśmy przekonani, że taka dawka psychozy, lęku i grozy w formie, którą wywołać potrafi tylko mistrz Stephen King, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

W cyklu „Helios dla dzieci” będzie można w tym tygodniu (4.10) zobaczyć specjalny pokaz odcinka serialu "Tomek i Przyjaciele”, animowanego serialu dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Seans połączony będzie z wieloma ciekawymi grami i zabawami dla najmłodszych.

W ofercie pozostaje także cały szereg innych, ciekawych produkcji filmowych. Cały repertuar Helios w Outlet Park Szczecin: TUTAJ

I na koniec pamiętajcie, że im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze. Cennik: TUTAJ

Kino Helios zaprasza na swoje strony: Szczecin Helios Outlet Park oraz Szczecin Helios CHR Kupiec.

 
Materiał sponsorowany
Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaduszkowe Jam Session. BUDZOWSKI. art