Dzisiaj jest: 29.9.2020, imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Waleczna i odważna „Mulan” na ekranach kin Helios

Dodano: 3 tygodnie temu
Redakcja poleca!

Kultowa animacja Disney’a z lat 90. powraca w filmowej odsłonie. „Mulan”

Waleczna i odważna „Mulan” na ekranach kin Helios

- wzruszająca historia ze wspaniałą grą aktorską i zapierającymi dech w piersiach scenami, od dziś gości na ekranach kin Helios w całej Polsce. Kupując bilet wcześniej, można zaoszczędzić najwięcej!

Hua Mulan – nieodrodna córka wielkiego wojownika, jest szybka, nieustraszona i zdeterminowana. Kiedy, chcący obronić kraj przed najeźdźcami z północy, cesarz Chin nakazuje, aby jeden mężczyzna z każdej rodziny służył w jego armii, Mulan w tajemnicy decyduje się wyruszyć na wojnę zamiast swojego chorego ojca. Przebrana za mężczyznę, jako Hua Jun na każdym kroku poddawana jest próbom. Z biegiem czasu staje się jednym z największych chińskich wojowników oraz zdobywa szacunek wdzięcznego narodu i dumnego z niej ojca.

Obok odtwórczyni tytułowej roli - Liu Yifei, na ekranie pojawiają się największe gwiazdy chińskiego kina, m.in. Jet Li, Donnie Yen czy Tzi Ma.

Wybierając pokaz w Helios Dream (w wybranych kinach) – niezwykle komfortowej sali z rozkładanymi fotelami, dzięki technologii Dolby Atmos, widzowie będą mogli usłyszeć nawet najsubtelniejszy dźwięk oraz mieć poczucie przeniesienia się w centrum filmowej akcji.


Kina Helios serdecznie zapraszają na tę niezwykłą opowieść. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem www.helios.pl/mulan. Zgodnie z hasłem „wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, sieć zachęca do wcześniejszego zakupu biletów i oszczędzania!

Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - King Wilki Morskie. Photos by Jan Rybaczuk.