Dzisiaj jest: 28.2.2021, imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

Szczęśliwy finał poszukiwań 84- latka

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 84- letniego mężczyzny, który przedwczoraj wyszedł z domu i do niego nie wrócił.

Szczęśliwy finał poszukiwań 84- latka

Po kilkunastu godzinach intensywnych poszukiwań mężczyznę leżącego w polu odnaleźli stargardzcy policjanci.
 

Przedczoraj po godzinie 20:00 rodzina 84- latka poinformowała dyżurnego stargardzkiej komendy, że mężczyzna wyszedł z domu i do niego nie wrócił. Działania poszukiwawcze rozpoczęła rodzina, a także mieszkańcy miejscowości w której mężczyzna mieszkał.
 

Natychmiast do poszukiwań przystąpili stargardzcy policjanci wspierani przez policjantów ze Szczecina , Goleniowa, Państwową Straż Pożarną, Grupę Ratowniczo Poszukiwawczą Ochotniczej Straży Pożarnej z Wołczkowa oraz Służbę Ochrony Kolei.
 

Podczas działań wykorzystywany był najnowocześniejszy sprzęt wspierający policjantów. Były to między innymi drony i kamery termowizyjne.

W poszukiwaniach udział brał także patrol Policji konnej ze Szczecina.
 

Na szczęście dzięki wielkiemu zaangażowaniu działania poszukiwawcze zakończyły się pomyślnie. Zaginiony mężczyzna został odnaleziony przez stargardzkich policjantów w polu. Funkcjonariusze na miejsce wezwali karetkę pogotowia, której załodze przekazano 84- latka pod opiekę.
 

Wszystkim zaangażowanym w działania poszukiwawcze serdecznie dziękujemy.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
"Kobieco i abstrakcyjnie". Wernisaż w Bramie