Dzisiaj jest: 28.2.2021, imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

53 – latek tymczasowo aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Dodano: 7 miesięcy temu

Stargardzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał ponad 30 gramów amfetaminy.

53 – latek tymczasowo aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

53- latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu na wniosek Prokuratora Rejonowego w Stargardzie został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.
 

Stargardzcy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że znany im mężczyzna mieszkający na terenie naszego powiatu może posiadać w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków.
 

Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze ujawnili dwa zawiniątka z zawartością białego proszku. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to amfetamina o wadze 30, 158 grama. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany.
 

Prokurator Rejonowy w Stargardzie skierował wniosek do sądu o zastosowanie wobec 53- latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Stargardzki sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności. W chwili obecnej w sprawie pod nadzorem prokuratora trwa dalsze gromadzenie materiału dowodowego.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
"Kobieco i abstrakcyjnie". Wernisaż w Bramie