Dzisiaj jest: 7.8.2020, imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

KONKURS. Patryk pyta – podsumowanie sezonu

Dodano: 5 dni temu Autor:
Redakcja poleca!

Sezon 2019/2020 w ligowej piłce za nami. Błękitni Stargard utrzymali się w II lidze.

KONKURS. Patryk pyta – podsumowanie sezonu
Błękitni Stargard utrzymali się w II lidze.
Podsumowaliśmy już sezon wywiadami, a teraz czas na konkurs. Pytania przygotował nasz dziennikarz sportowy Patryk Neumann. 
Zapraszamy do sprawdzenia wiedzy.
I pamiętajmy, że to tylko zabawa.
 
A więc startujemy!!!

KONKURS

Aby wygrać jedną z nagród należy:
Pod konkursowym postem na FB odpowiedzieć prawidłowo na następujące pytania, które dotyczą sezonu 2019/2020:
I.    W którym meczu padł najszybszy gol dla Błękitnych Stargard? Podaj rywala, wynik, strzelca i minutę zdobycia tego najszybszego gola.
II.    Ile łącznie bramek padło we wszystkich 306 meczach zakończonego sezonu II ligi? 
III.    Kto otrzymał najwięcej żółtych kartek w Błękitnych Stargard? Podaj imię i nazwisko zawodnika oraz liczbę żółtych kartek.
 
Regulamin Konkursu:
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny e-stargard.pl.
3. Fundatorami nagród są:
Klub Błękitni Stargard
Karnet na sezon 2020/2021, 4 wejściówki na najbliższy mecz pucharowy w Stargardzie, gadżet klubowy
Powiat Stargardzki
Zestaw gadżetów
Portal e-stargard
Gadżet z logo portalu, koszulka bawełniana z logo Błękitni Stargard
Restauracja Champion
Piłka z autografami zawodników
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która na FB (pod konkursowym postem) zostawi komentarz zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7. Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscu wskazanym w pkt. 6 należy udzielić odpowiedzi na pytania:

I.    W którym meczu padł najszybszy gol dla Błękitnych Stargard? Podaj rywala, wynik, strzelca i minutę zdobycia tego najszybszego gola.
II.    Ile łącznie bramek padło we wszystkich 306 meczach zakończonego sezonu II ligi? 
III.    Kto otrzymał najwięcej żółtych kartek w Błękitnych Stargard? Podaj imię i nazwisko zawodnika oraz liczbę żółtych kartek.

8. Zakończenie konkursu 03 sierpnia o godzinie 20.00.
9. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz. Edytowanie dodanego komentarza, które będzie miało wpływ na wynik lub dodanie ich więcej niż jednego powoduje  wykluczenie uczestnika z Konkursu.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 04 sierpnia 2020 do godziny 20.00. Redakcja wybierze dwie prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu e-stargard.pl oraz FB organizatora.
11. Nagrody otrzymają dwie osoby, które jako pierwsze podadzą prawidłowe odpowiedzi na zadane pytania.
- pierwsza osoba: karnet na sezon 2020/2021, 2 bilety na najbliższy mecz pucharowy w Stargardzie, koszulka bawełniana z logo klubu 
- druga osoba: piłka z autografami zawodników klubu (seon 2019/2020), 2 bilety na najbliższy mecz pucharowy w Stargardzie, gadżet klubowy, gadżet od Powiat Stargardzki, gadżet z logo portalu
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O sposobie odbioru nagrody zwycięzcy zostaną poinformowani w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją (kontakt musi nastąpić do 48h od chwili ogłoszenia wyników) z konta które brało udział w konkursie. Odbiór nagrody musi nastąpić w przeciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, o ile organizator nie ustali inaczej w wiadomości prywatnej do zwycięzcy. Po tym okresie nagroda przepada. W związku z tym, że bilety można nabywać tylko poprzez internet, zwycięzcy będą zobowiązani do podania na prv Fb portalu: imię, nazwisko i nr pesel. Jeżeli nie wyrażą zgody wejściówki przepadają.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard. Obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. FOTORELACJA