Dzisiaj jest: 7.8.2020, imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

WAKACJE NA LOTNISKU

Dodano: tydzień temu Autor:
Redakcja poleca!

Wakacyjny wypoczynek dzieci po raz kolejny już raz został zorganizowany przez Stowarzyszenie ,,Potrzebny Dom" i Urząd Miasta i Gminy Stargard.

WAKACJE NA LOTNISKU

Dwutygodniowe turnusy w okresie lipiec -sierpień dla 22 uczestników pozwolą, aby 110  dzieci aktywnie i ciekawie spędziło czas.

Baza wypoczynku ze względu na obecne obostrzenia związane z koronawirusem  mieści się na obiektach Szkoły Podstawowej nr 8 i Zespołu Szkół nr 5. Wykwalifikowana kadra realizuje przygotowany program pod kątem aktywności fizycznej i zainteresowań dostosowanych  do wieku dzieci od lat 7 do 15.

W programie znalazły się rajdy piesze po stargardzkich parkach, nad jeziorem Miedwie, czy  szlaku Stargard ,,Klejnot Pomorza’’ oraz  zajęcia przyrodnicze i ekologiczne na Bobrowej Polanie. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się  warsztaty prowadzone przez pracowników Muzeum Archeologicznego Basteja. Wspaniała integracja i poznawanie nowych miejsc, nie tylko powiatu stargardzkiego, to wycieczki do Puszczy Bukowej, Krzemienia, piknik na Jasnych Błoniach i rejs statkiem po Odrze. Ponadto ulubione zajęcia tematyczne- sportowe, plenery malarskie, bal przebierańców - wypełniają dzieciom czas od 7.30 do 15.30 będąc na pewno ogromnym wsparciem  dla pracujących rodziców. Wypoczynek zorganizowano zgodnie z wytycznymi kuratorium oraz inspekcji sanitarnej.


Z turystycznym  pozdrowieniem Joanna Suleja kierownik wypoczynku.

Galeria zdjęć: TUTAJ

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard. Obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. FOTORELACJA