Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety

Błękitni Stargard wybrali zarząd na nową kadencję

Dodano: tydzień temu Autor:

W poniedziałek 29 czerwca w Sali konferencyjnej klubu przy ul. Ceglanej odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze członków Klubu Piłkarskiego Błękitni Stargard.

Błękitni Stargard wybrali zarząd na nową kadencję

W 2020 roku kończy się kadencja obecnych władz klubu, zarządu oraz komisji rewizyjnej. Oprócz corocznego zatwierdzenia sprawozdania finansowego i sprawozdania z działalności odbyły się wybory na nową kadencję 2020-2024. Walne Zgromadzenie jednomyślnie zatwierdziło sprawozdania Zarządu oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej i udzieliło absolutorium Zarządowi Klubu za rok 2019.

Zgodnie ze statutem klubu zarząd może liczyć od trzech do sześciu osób. Walne zgromadzenie zdecydowało, że w zarządzie znajdą się trzy osoby.

Prezesem klubu pozostał Robert Gajda natomiast wiceprezesem odpowiedzialnym za sprawy młodzieżowe oraz organizację Akademii Piłkarskiej Błękitni został wybrany Krystian Domowicz. Członkiem zarządu pozostał Jarosław Hajduk, który w zarządzie klubu działa najdłużej od 2005 roku i będzie odpowiedzialny za sprawy administracyjne, dotacje publiczne oraz współpracę z mediami.

Do komisji rewizyjnej wybrano Grzegorza Chudzika, Krystiana Makowskiego, Jana Stucha oraz Mariusza Sikorskiego, który jest związany z piłką kobiecą w Błękitnych.

Robert Gajda jest prezesem Błękitnych od 22 października 2019 r. Wtedy zastąpił Zbigniewa Niemca, który po wielu latach zrezygnował z pełnionej funkcji.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA