Dzisiaj jest: 22.9.2020, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

ArtFestiwal już w ten weekend

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!

Przed nami kolejna – zupełnie inna niż wszystkie – odsłona ArtFestiwalu.

ArtFestiwal już w ten weekend

Już po raz czwarty artyści z naszego miasta pokażą swoją twórczość szerokiemu gronu odbiorców. Tym razem nie możemy się spotkać na ulicach Stargardu, ale z pomocą przychodzi internet. Wirtualny festiwal rozpocznie się tutaj w sobotę (23.05.) o 12:00.
 

Na stronie internetowej Stargardzkiego Centrum Kultury będzie można znaleźć ponad 70 twórców, którzy zostaną podzieleni na kilka tematycznych kategorii – m.in. fotografia, malarstwo, rzeźba, ale także muzyka i teatr. Artyści przygotowali różne formy prezentacji. Internauci zobaczą zarówno zdjęcia, jak i filmy oraz prezentacje multimedialne. W łatwy sposób – tym razem bez konieczności przemieszczania się po całym mieście – wirtualnie przejdą od jednego twórcy do kolejnego. Wszystkie propozycje będą dostępne przez cały weekend. Aby wziąć udział w tegorocznym ArtFestiwalu, wystarczy wejść na stronę www.sck.stargard.pl/artfestiwal#gth.   
 

Każda edycja ArtFestiwalu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców. Bliskość sztuki, która wypełnia stargardzkie parki, ulice i pracownie, tworzy wyjątkową atmosferę w całym mieście. To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz kulturalny Stargardu. W związku z epidemią koronawirusa festiwal nie może się odbyć w tradycyjnej – plenerowej formie. Tym razem artyści zaprezentują się wirtualnie.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Weekend Seniora - Fotorelacja