Dzisiaj jest: 22.9.2020, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Sprawca rozboju aresztowany

Dodano: 6 miesięcy temu

Policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego stargardzkiej komendy ustalili i zatrzymali 21 letniego mieszkańca Stargardu podejrzewanego o dokonanie rozboju.

Sprawca rozboju aresztowany

Mężczyzna stosując przemoc uderzył pokrzywdzonego w brzuch, a następnie grożąc pozbawieniem życia skradł mu saszetkę wraz z pieniędzmi. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec mężczyzny najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed drzwiami wejściowymi do jednego z centrów handlowych w Stargardzie. Napastnik podszedł do stojącego mężczyzny, a następnie grożąc pozbawieniem życia uderzył pokrzywdzonego w brzuch a następnie po przeszukaniu kieszeni zabrał saszetkę wraz z pieniędzmi.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci natychmiast zajęli się sprawą. Przeanalizowany materiał, relacja pokrzywdzonego pozwoliły mundurowym na bardzo szybkie wytypowanie i zatrzymanie sprawcy tego czynu.

Na wniosek prokuratora rejonowego w Stargardzie sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za czyn ten zgodnie z kodeksem grozi  kara od 2 do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Weekend Seniora - Fotorelacja